2011 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, bu başlık altında Ekim ayı evde bakım maaşı yatan illerin sıralı tam listesini paylaşacağız. Her ay olduğu gibi bu ayda ekim ayına ait evde bakım maaşı alan site üyelerimiz aldıkları il leri buraya yazabilir.
Not: Bu başlık altında her sayfada ekim ayı evde bakım ücreti yatan illerin sıralı tam listesi yayınlanacaktır. Böylece takip etmesi daha kolay olacaktır.

Akif24

Üye
Üye
Şu ana kadar ekim ayı için evde bakım parası yatan il oldumu? Benim bildiğim hafta sonu bakım ücretleri yatmıyor. Bu ayın 1 ve 2 si hafta sonuna denk geldiği için yatmamıştır diye tahmin ediyorum ama yinede tam emin değilim...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Geçenlerde site üyelerimizden birisi cumartesi günü evde bakım maaşının yattığını söylemişti. Şu an için ayın başındayız. Ayın 4-5 gibi yatmaya başlar sanırım...

Akif24

Üye
Üye
hımm anladım. ben hafta sonu yatmaz diye düşünmüştüm. peki bu gün maaş alan oldu mu? kimseden ses seda çıkmıyor. :)

semiramis

Üye
Üye
Konuyla alakasi yok ama ben yetkililer bir uyari yaparsa sevinirim.

Istanbulda özürlü çocuklar için istanbul büyük şehir belediyesi 200 tl yardim parasi veriyor. Eyüpte.

Gerekli evraklar

öğrenci belgesi
kimlik fotokopisi
sağlik raporu.

çocuğumun okulundan aradilar bana gelen bilgi bu .detayini araştirip diğer üyeleride bilgilendirirseniz sevinirim.acil ihtiyaci olablar olabilir.

6 EKİM SON GÜN !!!

ozgurarslan42

Üye
Üye
Istanbulda özürlü çocuklar için istanbul büyük şehir belediyesi 200 tl yardim parasi veriyor. Eyüpte.

Gerekli evraklar

öğrenci belgesi
kimlik fotokopisi
sağlik raporu.

çocuğumun okulundan aradilar bana gelen bilgi bu .detayini araştirip diğer üyeleride bilgilendirirseniz sevinirim.acil ihtiyaci olablar olabilir.

6 EKİM SON GÜN !!!

Gerçekten Bu Konuda Bir Bilgi Sahibi Olan Varsa Bilgilendirirse Seviniriz...

faruk54

Üye
Üye
bu sıstem sade istanbuldamı oluyor acaba yoksa butun şehırlerde verıyormu

M

musti baba

Guest
halil abi adana maaşlarında erken yatma ihtimali varmı acaba şimdiden teşekkürler saygılar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yatan illeri sürekli yazıyruz hangi il ne zaman yatar tam bilmiyoruz ancak yattıgı anda duyurmaya çaba gösteriyoruz lütfen formu takip ederek yatan illeri ögreniniz

semiramis

Üye
Üye
Gerçekten Bu Konuda Bir Bilgi Sahibi Olan Varsa Bilgilendirirse Seviniriz...

İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden bilgiyi alabilirsiniz.ben görüştüm yarın son gün bildiğim kadarıyla 09:00 ile 15:00 arası

özürlü ve velisinin kimlik fotokopileri
öğrenci belgesi
sağlık raporu

Topçular mh.Beylerbeyi cd.Bostan aralığı sk.Eyüp-Edirne kapıdan alınıyormuş.Bilginize...
Detaylı bilgi : 0212 526 11 70 (Özürlüler için eğitim yardım parası 200tl )

Tülayca

Üye
Üye
Doğrulayamadığım bir habere göre istanbuldaki bakım maaşları hesaba yatmış. Normalde ayın sonlarına doğru yatıyordu erken oldu. birazdan çıkıp kontrol edeceğiz. inşallah doğrudur.

Tülayca

Üye
Üye
merhaba semiramis. haklıymışsın. bugün kontrol ettim ama İstanbul yatmamış. bende duyunca şaşırmıştım zaten. Gene ay sonunu bekleyeceğiz anlaşılan. :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
İstanbul malesefki ayın 20 sinden önce yatmıyor genelde her ay bu şekilde gidiyor umarız tüm iller biran evvel yatar

Tülayca

Üye
Üye
Evet gülümse ay sonuna doğru yatıyor her zaman. Bende duyunca şaşırmıştım bu ay neden erken yattı diye ama yatmamış.

Tülayca

Üye
Üye
Ooo start başladı. Kırşehir ve Çanakkale de evde bakım ücretleri yatmış. Darısı yatmayan illerin helede istanbul'un başına...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye