2011 Eylül Ayı 3. Dönem 2022 Maaşı Alanların Rapor Oranları ve Tutarları..?

YassaX

Üye
Üye
2022 Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek;

Herkese Hayırlı Olsun, iyi günlerde harcamanız dileğiyle ,

Bayram Öncesi 2022 Maaş Takvimi Aylık Ödemeleri; Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe,
Doğum tarihinin son rakamı 5-6-7-8-9 olan vatandaşlara 26 Ağustos Cuma günü yapılacaktır. ( PTT Tarafından Ödemeler Yapılacaktır )

Maaş Öncesinden ya da maaş günü alınan Maaş Tutarı ve Rapor Oranını yazarsanız, bilgilenmiş oluruz .

Hayırlı Ramazanlar & İyi Bayramlar ...

YassaX

Üye
Üye
Evet Levent kesin bilgidir. Bakan Faruk ÇELİK tarafından yapılmış bir açıklamadır.. Maaşlarını alan arkadaşlar, rapor oranları ve tutarları paylaşırlarsa, bilgilenmiş oluruz..Ayrıca kurumdan telefonla ya da başka bir şekilde öğrenilirse yine paylaşımları bekliyoruz ...

Levent

Üye
Üye
Verdiğin bilgiler için teşekkürler... Evet açıklamayı bende şimdi gördüm herkese haıyrlı olsun...

YassaX

Üye
Üye
Rica ederim Levent... Hayırlı Ramazanlar & İyi Bayramlar..

YassaX

Üye
Üye
25 Ağustos itibariyle 2022 Eylül Ayı 3 Aylık Maaşların Kesin Rakamları Şu Şekildedir:
%40-%69 Rapor Oranı Maaş Tutarı : 674 TL
%70 ve üzeri Rapor Oranı Maaş Tutarı : 1.011 TL

Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe günü PTT'den ödemeler başlamıştır.

SanaL_Cadisi

Üye
Üye
Slm ben doğruluğunu bilmemekle birlikte bişey duydum 2022 maaşi alanların ilk maaş baglanması için yaptıgımız işlemleri her yıl yenilemek zorunluluğu varmış benimde bir senem dolacak yakında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

YassaX

Üye
Üye
Slm ben doğruluğunu bilmemekle birlikte bişey duydum 2022 maaşi alanların ilk maaş baglanması için yaptıgımız işlemleri her yıl yenilemek zorunluluğu varmış benimde bir senem dolacak yakında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

Boyle birsey ancak şu şekilde olabilir SanaL_Cadisi : eğer engelli raporunuz süreli ise , genelde sürede 1 yıl sonra kontrol olmaktadır. Hastaneye sevk alip kontrol sonucunda raporunuzu göndermeniz istenebilir..Sizin duyduğunuz böyle bişey olabilir.Başka türlü yılda 1 kez dosya yenileme olayi duymadim ve uzun yıllardır alanlar biliyorum, ilk defa sizden duyouyorum..Bu arada bu başlık 2011 Eylül Ayı 3. Dönem 2022 Maaşı Alanların Rapor Oranları ve Tutarları..? olduğu için konuyla ilgili 2022 Maaşları kısmından yeni bir konu açabilirsiniz.. iyi günler .

YassaX

Üye
Üye
Bu arada aşğıda verilen rakamlar mesela 1.011 TL benim hesaplamalarima göre Yaklaşık 15 TL civarinda düşüktür..Bunun nedeni maaşın Eylül ayı içerisinde ödenmeyipte bayram nedeniyle 10 gün önce ödendiği için olabilir mi ? Bu konuda bilgisi ya da duyumlari olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim...

25 Ağustos itibariyle 2022 Eylül Ayı 3 Aylık Maaşların Kesin Rakamları Şu Şekildedir:
%40-%69 Rapor Oranı Maaş Tutarı : 674 TL
%70 ve üzeri Rapor Oranı Maaş Tutarı : 1.011 TL

Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe günü PTT'den ödemeler başlamıştır.
SAKARYA ..

iyi günler de harcamanız dileğiyle.. Hayırlı Ramazanlar & İyi Bayramlar... Şimdiden Kadir Geceniz Mübarek Olsun ...

yilmaz

Üye
Üye
yozgat %80 rapor oranı aldıgım ücret 1.011tl maas aldım

saban

Üye
Üye
Slm arkadaşlar ben uşaktan saban....rapor oranimm %73 ağir özürlüdür bugün eylül dönemi 2022 maaşimi aldimm.1011tl dir.arkadaşlarimin bilgilerine...şimdiden hepinizin mübarek ramazan bayramini en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle beraber sağlik ve mutluluk dilerimmm..saygilarimla..........

destiny07

Üye
Üye
eylül ayından önceki dönem maaşları ne kadardı ?

Tekerlekli Sandalye