2011 Haziran ayı evde bakım ücreti alan iller ve tutarları.?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
Merhaba arkadaşlar,

bildiğiniz gibi evde bakım ücretleri her ilde farklı tarihlerde yatıyor.. bir çok arkadaşımız bulunduğu ilde evde bakım ücretinin yatıp yatmadığını öğrenmek için defalarca bankaya gidip geliyor.. bu başlık altında haziran 2011 yılı itibariyle hangi illerde evde bakım ücretinin yattığı duyurulacak.. başlığı takip ederek bulunduğunuz ilde evde bakım ücretinin yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz..

Sulhi

Üye
Üye
Henüz hiç bir ilde bakım ücreti yatmadı sanırım. Ve bu konuda en dertli il sanırım istanbul. Diğer topiklerde sürekli istanbulda bakım ücretlerinin geç yattığı söylendi.

F

Fırtına

Guest
sulhi,

bugün 1 haziran..............'haziran..' evde bakım maaşlarının yatması için henüz erken.. maaşların yatması her ay illere göre değişiyor.. örneğin; geçen ay erken yatan il bu ay geç yatabiliyor.. tam tersi de olabiliyor..

Selmaa

Üye
Üye
kardeşimde evde bakım ücreti alıyor. seçim öncesi maaşların yatacağını tahmin ediyorum. belkide 7 haziran pazartesi çoğu ilde yatmış olur. gerçi biz istanbulda kalıyoz. istanbulda bakım ücretleri ay sonu gibi yatıyor ama inş bu sefer seçim nedeniyle erken yatar. :)

F

Fırtına

Guest
merhaba selmaa,

seçime bir hafta var.. benim pek umudum yok ama inşaallah senin dediğin gibi evde bakım maaşı seçim öncesi yatar..

v.i.p

Üye
Üye
Sakaryada Evde Bakım Ücreti Yatmıştır (570 tl)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hazıran ayı bakım ücretleri bayburt'ta yatmıştır. Bu ay bakım maaşları erken yatmaya başladı sanki.

F

Fırtına

Guest
maşaallah/barekallah.. aman nazar değmesin.!

yatan iller,

çanakkale
sakarya
bursa
kırşehir
bayburt

ibo

Üye
Üye
bide antalya deseniz ne güzel olacak bi haber varmı acaba?

F

Fırtına

Guest
merhaba ibo,

bugün yarın antalyayı ve tüm illeri de diyeceğiz çok çok güzel olacak..

gülbahar

Üye
Üye
slm

hay masallah bu ay cok güzel gıdıyor hayırlısyla bırde eskısehır de yatsa pazartesıden önce vallah nasıl sevınecegım selamlar

acelya47

Üye
Üye
mrblar nasılsınız efendim aydından haber varmı acaba

F

Fırtına

Guest
gülbahar, bendende sana selamlar..

merhaba acelya.. iyiyiz şükür, teşekkürler.. aydın henüz yatmadı..

İstanbullu

Üye
Üye
vay 570 tl bakım ücreti ödeniyormuş. inşallah bizde bu kervana katılır ve haziran ayı bakım ücreti ist yatmıştır duyurusunu ilk biz yaparız. :)

Tekerlekli Sandalye