2011 temmuz ayı evde bakım ücreti yatan iller.?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
Merhaba arkadaşlar,
Temmuz ayı evde bakım ücreti yatan illerin sıralı listesini bu başlıkta paylaşacağız.. Temmuz ayında bir aksilik yaşanmazsa evde bakım maaşlarının 600 TL olacağı söyleniyor.. Tabi bu artış temmuz ayına yansımayıp ağustos ayınada sarkabilir.. Bekleyip göreceğiz.. Sizden ricam oturduğunuz ilde bakım maaşını aldığınızda bu başlık altında paylaşmanızdır.. Böylece sizinle aynı ilde oturan diğer kişileride bilgilendirmiş olursunuz..

Sulhi

Üye
Üye
Sanırım temmuz ayına ait hiç bi ilde evde bakım ücreti henüz yatmadı. En azından kimseden ses seda çıkmıyor. Yarın pazartesi mutlaka bir kaç ilde bakım maaşı yatar herhalde.

ibo

Üye
Üye
eskişehir yatmadımıki öle biliyorum bende

F

Fırtına

Guest
günaydın arkadaşlar..
ibo, eskişehir yatmadı.. yattığına dair verilen bilgi de yanlışlık var.. şu an'a kadar evde bakım maaşı yatan illere dair bir bilgi almadık..

YassaX

Üye
Üye
Eskişehir .. Tutar 570 TL mi ? 600 TL mi ?

F

Fırtına

Guest
ozkancey,

Eskişehir'de temmuz ayına dair bakım ücretinin yattığı bilgisi yanlıştır.. Temmuz ayı bakım ücretlerinin ne kadar olacağını henüz tam bilemiyoruz.. Bugün yarın belli olur..

YassaX

Üye
Üye
Teşekkürler Fırtına ..Hızlı Cevabı görünce dayanamadım, yazdım ama cok hızlı oldu sanırım :)

F

Fırtına

Guest
rica ederim ozkancey :)
bugün, yarın evde bakım maaşı il'lere göre yatmaya başlar inşaallah.. zamlı maaş bu ay'a yansıyacak mı.?! hep beraber göreceğiz..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Temmuz ayında alınacak maaşlar haziran ayına ait maaşlardır bu sebepten maaşlar bu dönem yine 570 lira olarak yatacaktır.

Sulhi

Üye
Üye
Çanakkale de temmuz ayı bakım ücreti 570 tl olarak yatmıştır. Böylece bakım ücretleri temmuz ayında 600 tl mi olacak tartışmasına son nokta konulmuş oldu. :)
Ağustos ayını bekleyelim. :)

ilyaskirmanci

Üye
Üye
hadi gene başlangıç çanakkeleden geldi ama bursadan haber yok halen ya ne zaman yatacak diye bekliyoruz :S

maviş16

Üye
Üye
bişey dikkatimi çekiyo biz hep bu zam olayında zammın hemen ocakta veya temmuzda bekliyoruz ve hep bi sonraki aya sarkıyo

ilyaskirmanci

Üye
Üye
ya şu ana kadar 2 ildemi yattı diğer illere ne zaman verecekler bunlar neden sabit bi gün yok anlamıyorum bi türlü

Sulhi

Üye
Üye
Şanlı urfa'da yatmıştır. Bugüne kadar temmuz ayı bakım maaşı yatan iller:

Çanakkale
Kırıkkale
Şanlı Urfa
Tutarlar 570 TL...

YassaX

Üye
Üye
ewet maviş16 bazı illerde hafta sonu da yatıyor.. Geçtiğimiz aylarda 1-2 sefer Sakarya'da hafta sonu da yattığı olmuştu... Özellikle Cumartesi diye hatırlıyorum.

maviş16

Üye
Üye
ya bursaya cumartesi yatsın o zaman dua edelim :D

YassaX

Üye
Üye
inşallah maviş16 dualarımız karşılıklı olsun... Sakarya'da gecen ay bir ilginclik yaşandı ve her zaman 15 inden sonra yatan evde bakım maaşları 8 inde yatmıştı. Biz secim nedeniyle diye düşündük.. Ancak hic belli olmuyor işte, biz de bile yine 8 inde 9 unda yatar mı diye umut oluşuyor...

Tekerlekli Sandalye