2011 Yılı özürlü personel sınav tarihleri belli oldu mu?

Diyafram

Üye
Üye
arkadaşlar 2011 yılında kamu kurumlarına alınacak engelli personel sınavlarının tarihleri belli oldumu? ben seçimden önce bu sınavların yapılacağını tahmin ediyorum ama benimkisi sadece bir tahmin. hani her seçim öncesi hükümetler işe alım yaparlarya o açıdan düşündüm.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Heran bir açıklama gelecek gibi bekliyoruz sınavın seçim önce olacağını zannetmiyorum ama mayıs ayında bir açıklama gelecektir.

Diyafram

Üye
Üye
seçim öncesi bir seçim yatırımı yaparlar diye düşünüyorum ama. bakalım artık bekleyip göreceğiz.

F

Fırtına

Guest
merhaba diyafram,
seçim öncesi engelli personel sınavı yapılacağını hiç tahmin etmiyorum..
bence yapılmaz.. aldığım duyumlara göre, engelli personel sınavı temmuz ayında yapılacakmış..

hunter

Üye
Üye
bilindiği üzere torba yasa ile özürlü personel sınavlarının merkezi sistem yapılacağı açıklandı eğer öyle olursa sınav tarihi temmuz-ağustos gibi olur ama yaygın kanı; merkezi sınav için gerekli altyapının oluşturulmasının bu yıl ki sınavlara yetiştirilmesinin zor olacağı şeklinde..ama eski usül de yapılacaksa da şimdiye kadar açıklanması gerekirdi yani tam bir muamma beklemekten başka çaremiz yok..bekleyip görücez..

F

Fırtına

Guest
hunter,
mayıs ayında açıklama yapılacak deniliyor.. hadi bakalım, hayırlısı olsun..

volkqn

Üye
Üye
Eylül -Ekim dUYdummm :)

Tekerlekli Sandalye