2011 Yılı şubat ayı bakım ücretleri yatan iller hangileri?

Şubat ayı evde bakım ücretlerini alan arkadaşlar hangi ilde oturduklarını ve şubat ayı bakım parasını ayın kaçında aldıkları yazarlarsa memnun olurum.
Şubat ayının soğuğunda bakalım hangi ildeki arkadaşların içleri önce ısınacak. :)

bende takip ediyorum ama şu ana kadar yatan iller belli olmadı..
henüz yatmadı sanırım.. içimiz hala ısınmadı.. çok üşüyoruz.. birilerinin bilgilerine..!!!

birileri! bize sürpriz yapmayı seviyor sanırım.. bizi kıvrandırmak hoşlarına gidiyor olmalı..!!!

Yani bu olayı anladığım kadarıyla şöyle yapıyorlar .kedinin önüne küçük bir tabak süt koyuyorlar içsin diye aynı zamanda boğazını alabildiğince sıkıyorlar.

Yani bu olayı anladığım kadarıyla şöyle yapıyorlar .kedinin önüne küçük bir tabak süt koyuyorlar içsin diye aynı zamanda boğazını alabildiğince sıkıyorlar.

yerinde bir benzetme.. katılıyorum.. verdikleri 3 kuruş para.. burnumuzdan getiriyorlar..

heryer belirsiz olmuyo bazı memleketlerde belirsizlik oluyo galiba şeyden kaynaklanıyo mesela bir seferinde adanadada gecikme olmuştu bende başbakanlık iletilişm merkezini aramıştım bana verilken bilgi devlet nakit ödeme sıkıntısı çekiyo demişlerdi gerçi ben pek inanmamıştım ama inanmaktan başka birşeyde elimden gelmedi naçisana bu bir nevi yardım burasıda TÜRKİYE malum :)

ibo,
antalya henüz yatmadı.. yatınca yazacağım, merak etme :)

teşekkürler çocuk küçük olunca çıkıp bakamıyorum eğer yatarsa zaten bende paylaşırım çok sağolun

Geri