2011 Yılı şubat ayı bakım ücretleri yatan iller hangileri?

Sulhi

Üye
Üye
Şubat ayı evde bakım ücretlerini alan arkadaşlar hangi ilde oturduklarını ve şubat ayı bakım parasını ayın kaçında aldıkları yazarlarsa memnun olurum.
Şubat ayının soğuğunda bakalım hangi ildeki arkadaşların içleri önce ısınacak. :)

F

Fırtına

Guest
bende takip ediyorum ama şu ana kadar yatan iller belli olmadı..
henüz yatmadı sanırım.. içimiz hala ısınmadı.. çok üşüyoruz.. birilerinin bilgilerine..!!!

sinandeniz

Üye
Üye
ya akidişler yavaş daha ocak aylıkları yeni yattı :)

mabedim54

Üye
Üye
ya bi ayda jest yapsınlar erkenden yatırsınlar fenamı olur sınandenız :)

mabedim54

Üye
Üye
hadı bısmıllah sakaryaya da beklıoz sıcak paraları :))

sezai

Üye
Üye
Bu maaşların yatırılacağı günler neden böyle belirsiz?

F

Fırtına

Guest
birileri! bize sürpriz yapmayı seviyor sanırım.. bizi kıvrandırmak hoşlarına gidiyor olmalı..!!!

sezai

Üye
Üye
Yani bu olayı anladığım kadarıyla şöyle yapıyorlar .kedinin önüne küçük bir tabak süt koyuyorlar içsin diye aynı zamanda boğazını alabildiğince sıkıyorlar.

F

Fırtına

Guest
Yani bu olayı anladığım kadarıyla şöyle yapıyorlar .kedinin önüne küçük bir tabak süt koyuyorlar içsin diye aynı zamanda boğazını alabildiğince sıkıyorlar.

yerinde bir benzetme.. katılıyorum.. verdikleri 3 kuruş para.. burnumuzdan getiriyorlar..

sinandeniz

Üye
Üye
heryer belirsiz olmuyo bazı memleketlerde belirsizlik oluyo galiba şeyden kaynaklanıyo mesela bir seferinde adanadada gecikme olmuştu bende başbakanlık iletilişm merkezini aramıştım bana verilken bilgi devlet nakit ödeme sıkıntısı çekiyo demişlerdi gerçi ben pek inanmamıştım ama inanmaktan başka birşeyde elimden gelmedi naçisana bu bir nevi yardım burasıda TÜRKİYE malum :)

ibo

Üye
Üye
antalyadan haberi olan varmı acaba

ibo

Üye
Üye
teşekkürler çocuk küçük olunca çıkıp bakamıyorum eğer yatarsa zaten bende paylaşırım çok sağolun

Tekerlekli Sandalye