2012 Aralık (4. Dönem) Ayı 2022 Maaş Tutarları

Aralık ayında 4. dönem 2022 maaşları alınacaktır. 2 oranda verilecek maaşlar aşağıda belirtlmiştir.

%40 %69 oranında olanlar 729 TL
%70 ve üzeri olanlar 1095 TL

Bu rakamlarımı alacağız ama geçen dönemde 1200 falan almıştık bu ay fazla olması gerekmez mi?

Bugün itibariyle verilen 4. dönem 2022 maaş miktarları belli olmuş ve ödemeler başlamıştır.

%40 %69 oranında olanlar 729 TL
%70 ve üzeri olanlar 1095 TL

evet arkadaşlar engelli maaşlarını alan varmı bugün varsa hangi il ve doğum tarihi nedir?

İzmirden alan oldumu?

slm arkadaşlar benim mümkünse bir sorum olacaktı.. benim 2022 mağışımı alma günüm yarın sabahtan alıyorum mağaşımı ama ben postane kartıyla bankamatikten çekiyorum sorum şu ben şu anda postaneye gitsem kartım ile mağaşımı alabilirmiyim sabah alacağıma şimdi alabilirmiyim hesabımda para varmıdır bukadar ? saygılarımla ...

Bankamatik ten mesai saatleri dışında alabilirsin. Ama maaşının yatma tarihi 6 aralık yani yarınsa tabiki bugün (5 aralık) alamazsın...

gündüz gitmek zor oluyor yürümekte zorluk çektiğim için gece abim iş yerinin arabasıyla gelceğe için işime geldi o yüzden sormutum :)

Hayır yıldız! ayın 5.inde başladı 11 inde biticek en garantisi son günü gidip alabilirsiniz yada postaneye gidip dogum tarihinin son rakamına göre ödenecek günü ögrenebilirsiniz.

selam arkadaslar hayırlı cumalar.

oğlumun doğum tarihinin son rakkamı 2 olup 2022 maaşı bu gece 1.095,9 tl olarak yatmış arkadaslar daha çekmedim paylaşmak istedim

2013. 1 dönem mart ayı maaşlarımız ne olacak? 2022 sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına devroldu? eski raporlar iptal edilim tekrar heyeten yeni sağlık kurulu raporu çıkaracak deniliyor bu süreçte önümüzdeki mart ayında alacağımız maaşlarımızın akibeti ne olacakkk?

Geri