2012 Aralık Dönemi 2022 Maaş Ödeme günleri

Aralık 2012 2022 maaşları ve ödeme takvimini bu başlık altında paylaşılacaktır.
2022 ARALIK AYI ÖDEME TAKVİMİ

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü

Bu ödeme günlerinin tatile denk gelmesi durumunda tatili izleyen mesai günü ödeme yapılması kararlaştırılmış olup ,
ilanen duyurulur.

Ayrıca her ne kadar bu tarihleri sgk bu şekilde yayınlamış olsada bu tarhilerde ufak tekef degişiklikleri postane yapabiliyor, postane ödeme tarihlerini kendisini belirleyip mart ayında postane girişine asıyor ordan takip edebilir gününde maaşınızı alabilirsiniz.
Yukarda verilen tarih aralıkları çoğu zaman çoğu ilde farklı uygulanıyor. Geçmiş dönemlerde bunun örnekleri görüldü.
Doğum tarihinin son rakamı 2 olanlar x il'de ayın 4'ünde alırken, yine doğum tarihinin son rakamı 2 olan ve başka bir il'de oturan kişi ayın 5-6 sında aldığı görüldü.

Maaşlar iki oran üzerinden verilmektedir o yüzden %40-69 arası özür oranı maaş miktarını ve %70 den fazla olanların aldıkları maaş miktarlarını paylaşmalarını önemle rica ediyorum.

Evet ödeme günler bunlar yukardaki konuda yazıldığı gibi postane degişiklik yapabilir bu sebepten dolayı önümüzdeki hafta postane liste asacaktır ordan net tarihi görebilirsiniz, ayrıca hafta sonuna tekabul eden maaşlar takip eden pazartesi verilecektir.

ARALIK 2012 TARİHİNDE 2022 MAAŞLARIN ÖDEME GÜNLERİ VE ÖDEME MİKTARLARIDIR

Doğum tarihinin son rakamı 0 veya 5 olanlar 05 Aralık 2012 Çarşamba,
Doğum tarihinin son rakamı 1 veya 6 olanlar 06 Aralık 2012 Perşembe,
Doğum tarihinin son rakamı 2 veya 7 olanlar 07 Aralık 2012 Cuma,
Doğum tarihinin son rakamı 3 veya 8 olanlar 10 Aralık 2012 Pazartesi,
Doğum tarihinin son rakamı 4 veya 9 olanlar 11 Aralık 2012 Salı

günleri maaşlarını alabilirler ve bu bilgiler kesindir.

Alınacak Maaş tutarları: ilk maaş günü yani 05 aralık 2012 tarihinde netlik kazanır. Tahmini
tutarlar ise 1100-1200 tl arası olabilir ve bu tutarlar yüzde 70 ve 100 arası içindir..

benimki geçen seferde ayın 8 ine denk gelmişti cumartesiye yine denk gelmişti ne tesadüf ama almıştık bence yine alabiliriz.cumartesi günü biliyorsunuz bazı yerlerde öğleye kadar çalışıyorlar bazı postaneler yine öyle olacak bu arada istanbulda yaşıyoruz ve bence yine cumartesi sabah gidip alacağız.bir sorun yok yani

benimki geçen seferde ayın 8 ine denk gelmişti cumartesiye yine denk gelmişti ne tesadüf ama almıştık bence yine alabiliriz.cumartesi günü biliyorsunuz bazı yerlerde öğleye kadar çalışıyorlar bazı postaneler yine öyle olacak bu arada istanbulda yaşıyoruz ve bence yine cumartesi sabah gidip alacağız.bir sorun yok yani

Bizim ödemelerde ayın 8 ine den geliyo dolayısıyla cumartesi gününe cumartesi bildğim kadrıyla ptt şubeleri kapalı siz nerden alıyosunuz efectt72 ödemelerinizi cumartesi günü ödeme yapılıyomu

ozangüven kardeş; benim 2022 maaşımda 8 aralık a geliyo geçen maaşta cmts günüydü fatih ilçesi merkez postanesinden aldım maaşımı 10 ile 15 saatleri arasında
sende bulunduğun ilçenin merkez postanesinden alabilirsin sabah 10 la saat 15 arası...

Bugün ben aldım 2022 maaşımı. Doğum tarihimin sonu 0 dı. 1.095,00 TL...Sonu 8 ve 9 olanlar cumartesi ve pazar günü PTT Matikten çekebilirlermi acaba, arkadaşlar merak ediyorda...

Geri