2012 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz her ay olduğu gibi ''Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı'' takibini yine bu başlık altında yapacağız.Takip etmenizi kolaylaştırmak amacıyla her sayfada listeler halinde yatan illeri görebileceksiniz, geçmiş sayfaları karıştırarak vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. Sizlerde bulunduğunuz iller hakkında bilgileri bu başlık altında bizlerle paylaşırsanız el birliğiyle güzel işler çıkartarak bir çok insanı bilgilendirebiliriz.Vereceğiniz desteğe şimdiden teşekkür eder , tüm illerin en kısa sürede yatması dilerim.

Tülayca

Üye
Üye
Merhaba,
Bu ay ödenecek bakım ücretleri sanırım zamlı olarak verilecek. Geçen ay yani ocak ayında normal bakım maaşını almıştık. Bu ay 630 tl alacağız dimi?

YassaX

Üye
Üye
Tülay Hanım, 01.01.2012 - 30.06.2012 tarihleri için 634,64 TL Evde Bakım Maaşı hesaplara yatacaktır... 2012 Ocak Ayında alınan Evde Bakım Maaşı, Aralık 2011'e ait olduğu için 600 TL hesaplara yatırılmıştır.. Şubat 2012 Evde Bakım Aylığı 634,64 TL olarak hesaplara yatırılacaktır...

serkan34

Üye
Üye
aydınlattınız için tesekkurler özkanbey

magvali

Üye
Bi konuda sualim oldu.sayin site yöneticisi arkadaşlarim ve o sorumu silmişsiniz

magvali

Üye
öncelikle özür dilerim.hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim

Tülayca

Üye
Üye
Bilgiler için teşekkürler. Arkadaşlar değerli yöneticimiz özkan beyinde söylediği gibi bu başlık altında lütfen sadece ŞUBAT AYI EVDE BAKIM MAAŞLARI yatan iller hakkında bilgi verelim/alalım. Diğer konularda sorularınız olursa YENİ KONU AÇIN. Buraya başka konularda mesaj yazılınca konuyu takip etmek inanın çok zor oluyor.

YassaX

Üye
Üye
Tülay Hanım, Rica Ederim, Güzel Yorumunuz içinde ben Teşekkür Ederim :)

selda-akalin

Üye
Üye
arkadaaşlar bu arada bazı arkadaşlar elazığ da yatmadı demişlerdi en son...ziaraat bankasıyla olan anlaşma bittiğinden dolayı bundan sonra TEB (türkiye ekonomi bankası) dan alacaklardır...bilginize

faruk54

Üye
Üye
ziraat ban kasıyla annaşma bıttımı acaba her ilde geçerlimıdır yoksa sade elağzı içinmı geçerli

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şuan böyle bir bigi sadece Elazığdan geldi diğer illerde böyle bir durumdan bahsedilmedi. Ziraat bankasında anlaşması biten il varsa orada yaşayan üyelerimiz bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.

crazyss77

Üye
Üye
arkadaşlar bursa bakım maaşı ayın kaçında yatıyoru acaba bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bursa genelde ilk yatan iller arasında fakat tarihler belli olmuyor örneğin ocak ayında 3 de yatmıştı geçmiş aylara bakıldığında 8 veya 10 da yattığıda oldu muhtemelen önümüzdeki hafta içinde yatar diye düşünüyorum.

YAVUZ1616

Üye
Üye
acaba maaşım mı kesildi?

Bursa İnegöl ilçesinde oturmaktayım.Bu ay bakım maaşımız yatmadı.İnegölde %50 ücretler yatmış.%50 yatmamış.Bursa genelinde bir problemmi var.İlgilenen birileri var mı?

crazyss77

Üye
Üye
bende bursa inegöl de oturuyorum ben bakım maaşını ocak ayında çektim

kıvırcık

Üye
Üye
merhabalar ben siteye yeni üye oldum bir sorum olacak halam evde bakım parasınabaşvurdu tüm evraklar teslim oldu ve doktorlar ocak başında eve geldiler maaşı nezamanyatmaya başlar bu konuda çok bilgimiz yok yardımcı olursanız sevinirim bu arada istanbuldayız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye