2012 Yılında Çıkarılan Sağlık Raporu Güncellemesi Hakkında

EnemyHunter

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar 2012 yılında üniversite hastanesinden çıkarmış olduğumuz sağlık raporunu yeniletmek istiyoruz çünkü raporumda çalışamaz yazıyor dün bildiğiniz gibi ekpss sonucları açıklandı iyi bir puan aldım muhtemelen birinci atamada bir yer tutar fakat raporum engel teşgil edebilir diye hastaneye başvuracağız aradan uzun süre geçtiği için yeni rapor için başvurabilirmiyiz yoksa şuan ki raporuma itiraz dilekçesi mi yazacağız? Bu konu hakkında tecrübeli olanlar paylaşımda bulunursa sevinirim.
Rapor oranı %92 ve sürekli

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporun üzerinden 4 yıl gibi uzun bir süre geçmiş. Yasal olarak 4 yıl önce alınmış rapora itiraz etmen mümkün değil. Yeniden rapor çıkarmak için muracaat etmelisiniz.

EnemyHunter

Üye
Üye
Bugün raporu aldığımız Üniversite Hastanesine gittik İlk Sağlık Müdürlüğüne gidip itiraz dilekçesi vermeniz gerekli dedi bizde gidip dilekçe verdik. Baştan rapor çıkaramazsınız dedi ne yapabiliriz ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Allah allah ilginçmiş doğrusu. Rapora itirazda belli bir süre vardiye biliyorum ben 1 yada 2 ay gibi. Şimdilik birşey yapmayın dediklerini yapın bakalım sonuç ne olacak. Bu arada gelişmelerden bizi mutlaka haberdar edin. Bakalım sonuç ne olacak.

EnemyHunter

Üye
Üye
Tabi mutlaka gelişmeleri sizinle paylaşırım telefon bekliyoruz şimdilik sizi arayacaklar dendi.

EnemyHunter

Üye
Üye
@Halil Yılmaz bir şey daha sormak istiyorum ekstra konu açmamak adına sınava kayıt olurken yukarıda ki belirttiğim çalışamaz rapor ile başvuru yaptım eğer ki atandım çalıştığım kurum benden belgeleri mi teslim etmemi istedi şayet ozamana kadar raporu yetiştiremezsem atamam boşa mı gidecek yoksa kurum benden o an için yeni rapor ister mi ? bu konuda bilgin var mı abi ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Atanılan kuruma göre değişiyor sanırım. Daha önce çalışamaz ibareli raporu olupta ataması yapılan kişilerin olduğunuda okudum, bu ibare nedeniyle yeni rapor istenenleride.

karbeyaz

Üye
Üye
istediğin hastaneden rapor cıkarabilirsin saglık bakanlıgına müracata gerek yok ben 4 tane cıkardım rapor

EnemyHunter

Üye
Üye
istediğin hastaneden rapor cıkarabilirsin saglık bakanlıgına müracata gerek yok ben 4 tane cıkardım rapor

rapor sürekli olduğu için yeni rapor almazsınız dediler itiraz edebilirsiniz dendi olmazsa yarın başka hastaneye gidip direk eski raporu göstermeden biz sağlık saporu almak istiyoruz diyelim bakalım ne diyecekler

Tekerlekli Sandalye