2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz

2013 ''Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı '' yatan iller takibi yapılmak üzere açmış olduğumuz bu konu başlığı, amacı dışına çıkmadan takip kolaylığı olması açısından yatan ve yatmayan iller hakkında yorumlar yapılarak devam edilmesini önemle rica ediyoruz. Unutmayalım ki konu dışı yapılan her yorum bu başlığı takip eden bir çok insan açısından sıkıntı yaratmaktadır ve takibi zorlaştırmaktadır. Göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür eder tüm illerin en kısa sürede yatmasını dilerim.

sinandeniz

Üye
Üye
hayırlıııı uğurlu olsun inşallah tüm il ve ilçeler gününde yatar da

hayırdır inşallah aralık ayına daha 3 gün var başlık erkenden açılmış neyse '' gülümse hayata '' arkadaşımıza tşk ederiz konu başlığını açtığı için daha üç günde olsa aralık ayını frumda görmek pisikolojiğen bir gevşeklik verecektir evde bakım maaşı alan arkadaşlarımıza :) tabi bazı arkadaşlarımızada konu başlığını görmek günlerin geçmediğini düşündürecek :D

gülümse hayata arkadaşımıza foruma katkılarından ötürü tşk'ü borç biliriz evde bakım maaşlarını devlet ödediği zaman gülümse hayata arkadaşımıza borcumuzu öderiz saygılar ;)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sinandeniz her ayın 27-28 gibi bir sonraki ayın başlığını açıyorum. Ayrıca teşekküre hiç gerek yok umarım bütün iller çok kısa sürede yatar.

555

Üye
Üye
öncelikle tüm illerin erken yatmasını dilerim kimse mağdur olmasın uşak ili kaçında yatabilir bu ay bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi

Mavigece

Üye
Üye
öncelikle tüm illerin erken yatmasını dilerim kimse mağdur olmasın uşak ili kaçında yatabilir bu ay bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi
burada hiç kimse hangi ilin ne zaman yatacağını bilmiyor, bilemez de (İstanbul için Balanced nickli arkadaşımızın berdiği bilgi hariç, Balanced arkadaşımız sosyal hizmetlerde çalışıyor, söylediği kesin bilgidir) hariç, bu yüzden şura ne zaman yatar , bura ne zaman yatar diye boş boş mesajlarla forumu gereksiz mesajlarla meşgul etmeyi bırakın artık, Ve yine bütün illerin maaş yatma tarihleri aşağı yukarı bir ortalama ile her ay yatmaktadır, bizlere de forumu meşgul etmeden sadece yattı bilgisini görene kadar takip etmek düşer, burada atıp tutmakla, feryat figanla hiç bişey olmaz maaş yine sosyal hizmetlerin belirlediği günlerde yatar,
tüm forumdaşlardan ricam bu yılın son ayında bu ay olsun, forum kirliliği yapmamalarıdır,
Tüm illerin biran önce yatması dileğiyle demiyorum, çünkü tüm iller yine herzamanki gibi aylık ortalama günlerinde yatacaktır.
Ben İstanbul da ikamet ediyorum, ve her ay maaşı 20 ile 27 arasında bekliyorum, ve genelde yatmış oluyor, sizden ricam siz de ilinizin ortalama günlerinde sadece forumu takip ediniz, Saygılar

bukalemun1976

Üye
Üye
unutmayınız ki insanların iletişime de ihtiyacı vardır herkeste biliyor ki onlar sorduğu için daha erken yatmaz; biraz saygı lütfen... bu site haberleşmek için var insanlar bir şeyler paylaşacak ve bunlar okunarak paylaşılacak yazmadan nasıl paylaşım olur?.... anlatırsanız sevinirim. Boş yer dediğiniz şeyler insanların özgürce fikir beyan etmeleridir bunda bir kakınca olduğun sanmıyorum.:(

hastaadam

Üye
Üye
yanlış bişeymi yazdımda sildiniz gülümse hanım (((( 2022 enngelli maaşı alan arkadaşların salı günü almaları gereken maaş yatmıştır)))) yadığım buydu salıyı beklemesinler belki ihtiyaçları vardır diye yazdım siz hemen sildiniz eğer konu sadece illerin yatışı ise 5 mesaj daha var bekliyorum onlarıda silin saygılar

gülümse_hayata

Üye
Üye
hastaadam yazmış olduğunuz mesajı silmedim sadece uygun bölüm olan 2022 başlıkğına taşıdım. Konunun bölünüp dağılmaması açısından lütfen bu başlıkta sadece evde bakım maaşı yatan yatmayan iller hakkında bilgileri paylaşalım. bir üst mesajda Halil bey'in vermiş olduğu linkde sizin yazmış olduğunuz mesaj hala durmaktadır.

hastaadam

Üye
Üye
bu nedir ya yokmu bismillah bu il yattı diyecek bi tane cesaretli

fatmaersoy

Üye
Üye
arkadaşlar benim şöyle bi sorum olucak geçen ay geç yattı ya maaşlar artık maaş tarihleri değişti mi yani yoksa bi aylık bi sekmemiydi?

septik

Editör
Editör
Genelde şu gün diye bir krıter yok aylık yılllık günlük diye bakmayın hangi il sıralamsı o ay için geçerliyse o ilin yattığı tarih sitemizde yayınlanır

Takipte olursanız sizin il yattığında ilk öğrenenlerden olursunuz.

ibomix

Üye
Üye
muğla ili yattı 730tl, şimdi çektim güle güle harcayalım..

sudem34

Üye
Üye
MaasaAllah bu ay erken yatmaya basladi hayirli olsun

bhr

Üye
Üye
bursadan haber varmı arkadaşlar

yuksek

Üye
Üye
herkesin maaşlarının erken yatması dileği ile.

mcky55

Üye
Üye
samsun evde bakım maaşı yarmıştır... umarım tüm iller en kısa sürede yatar.. saygılarımla

5959

Üye
Üye
tekirdağ yatmıştır arkadaşlar

hastaadam

Üye
Üye
bursa bu ay süpriz yapabilir

Tekerlekli Sandalye