2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar

''Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere başlatılan konu başlığımız altında her ay olduğu gibi bu ayda hep birlikte paylaşımlarda bulunacağız. Bu konu başlığı altında sadece yatan ve yatmayan iller hakkında yorumlarda bulunmanızı önemle rica ediyorum. Farklı konular için yeni konu açıp sorunuzu sormanız başlığımızı amacından saptırmamamız ve takip kolaylığı açısından önemli olduğunu unutmayalım.

Tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle .

sinandeniz

Üye
Üye
ya ALLAH dedik ve eylül ayı maaşlarının erken yatmasını canı gnülden yüce ALLAH'tan diliyoruz inşallah günü gününe tüm iller yatar ve kimse zorda kalmaz imşallah!

orcunaral

Üye
Üye
sy. mehmet yalcın agustos ayı bakım aylıgını paylaşması yaparken ve benım senınle bir alakam ve soz duellosu yapmmadıgım bilinmekdedir ve benı engelledınız yazılarımı bana gore ınsanlarla teşfiki mesaimi kestiniz neden bunu yaptınız ve ozgurlugumuzu kısıtlıyorsunuz hanı bizler engelliydik ozgurlugumuz alınmazdı ben ce ayıp ve yanlış

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Orcunaral, senin şahsına ait bir tavır sergilemem söz konusu degil keza sitede ikili sürtüşmelerde gereksiz mesajlarda uyarıları hiçe sayıp ileri gidenlerin üye isimlerine asla bakmam kim olursa olsun aynı tavrı sergilerim, kimse kusura bakmasın biz engelliyiz birde sitede engelliyorsunuz diyemezsiniz, engelliyiz diye bize bu hakkı kimse vermez kırmızı ışıkta herkes bekleyecek kardeşim, engellide engelsizde!
Sadece yasaklama ve itham olayına karşılık sana yanıt verdim daha ilk günden başlıgı kirletmeyelim o bakımdan bu konuda yeniden bir mesaj yazmamanı rica ediyorum!

555

Üye
Üye
uşak ili bu ay kaçında yatabilir bilen varsa yazsın arkadaşlar

555

Üye
Üye
ege bölgesi ne zaman yatabilir

kumru

Üye
Üye
dakka bir başlandı hiç bir ilin ve bölgenin ne zaman yatacağı belli değil diye binlerke kez denmesine rağmen haladaha sorulması çatlattı beni neden bunu hep soruyosunuz sizde biliyosunuzki kesin bilinmiyor yatan iller

bukalemun1976

Üye
Üye
dakka bir başlandı hiç bir ilin ve bölgenin ne zaman yatacağı belli değil diye binlerke kez denmesine rağmen haladaha sorulması çatlattı beni neden bunu hep soruyosunuz sizde biliyosunuzki kesin bilinmiyor yatan iller

bayramda erken alınca eylül ve ağustos maaşları arasında çok fark oldu bayramda alırken ilaç gibi oldu ama arada çok fark olacak İstanbul 20' ler den sonra yatar arada 50 yakın gün olur. inşallah bu ay 10 dan sonra yatar da insanlar fazla mağdur olmaz.

555

Üye
Üye
arkadaşlar iller ne zaman yatmaya başlayacak

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Konu altına yazılan, konuyla alakasız mesajlar silinmiştir. Yarın haftanın ilk günü. Yavaş yavaş maaşlar yatmaya başlar diye düşünüyorum.

şahin34

Üye
Üye
peki halil bey nereye yazmamız gerekiyor ögrenmemiz için ögrenebilirmiyim

magvali

Üye
2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1)osmaniye

umarım yarından itibaren bütün iller bir an önce yatar..

64lh629

Üye
Üye
uşak yatmamış 14.20 de baktım hesab boşş:(

555

Üye
Üye
kardeşim bir bilgin varmı uşağın ne zaman yatacağı ile ilgili hemen cevap verirsen sevinirim teşekkürler.:D

HENNESSY

Üye
Üye
KIRIKKALE ilinde evde bakım maaşları yatmıştır. Hesabınızı kontrol edebilirsiniz...

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir/ayvalık bekleniyorsun bilgisi olan yazarsa seviniriz.

rabiya37

Üye
Üye
slm

Kastamonu yattımı arkadaşlar bilen varmı

rabiya37

Üye
Üye
henüz hiç bir il yatmadımı bilgi verirseniz sevinirim editör bey

forlan37

Üye
Üye
osmanıye ve kırıkkale yatmışş rabia hanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye