2013 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli üyelerimiz

''Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı'' takibi bu başlık altında yapılacaktır. Yatan ve yatmayan iller hakkında bilgi paylaşımlarını konu dışına çıkmadan bu başlık altında yapabilirsiniz. Gereksiz konularla sayfayı meşgul etmeden ve en önemliside birbirimizi kırmadan bu başlığın amacına hizmet etmesini sağlayalım. Yatan iller listesi ben ve diğer yönetici arkadaşlarım tarafından sizler için her sayfada güncelllenerek takibinizin kolaylığı sağlanacaktır. Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

bukalemun1976

Üye
Üye
Inşallah geçen ayki konuşmalar yapılmaz BU AY HERKES ÇABUK MAAŞLARINA SAHİP OLUR .

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar rica ediyorum bu başlık altında yatan ve yatmayan iller hakkında paylaşımlarda bulunalım. Farklı konular bu başlık altında paylaşılmamasını özellikle rica ediyor anlayışınızı bekliyorum.

555

Üye
Üye
Arkadaşlar rica ediyorum bu başlık altında yatan ve yatmayan iller hakkında paylaşımlarda bulunalım. Farklı konular bu başlık altında paylaşılmamasını özellikle rica ediyor anlayışınızı bekliyorum.

ege bölgesi bu ay kaçında yatmaya başlar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kesin birşey söylemek zor fakat ayın 10 doğru iller yatmaya başlar.

son_dem

Üye
Üye
Sayın admin'ler sevgili arkadaşlar.bu ay inşanllah her îl erken yatar herkes mutlu olur . Bu ây zanlı alacağız sanırım maaşları dogrumudur acaba?????

gülümse_hayata

Üye
Üye
son_dem
Evde bakım maaşları hep bir ay geriden geliyor bundan dolayı Haziran ayında alacağınız maaş aslında mayıs ayı maaşıdır . Hal böyle olunca zamlarınız maaşlara Temmuz ayında yansıyacaktır. Aynı şey senenin başında Ocak ayında zamlı maaş beklenirken zamlar Şubat itibariyle maaşlara yansımıştır. Sistem bu şekilde yürümektedir.

gülümse_hayata

Üye
Üye
YALNIZ ASLAN ikinci dönemde alınacak maaş 731,29 TL olacaktır...

bukalemun1976

Üye
Üye
okullar kapanıyor herkes bir yerler gitmek istiyor devletimiz bize tolerans gösterse ne kadar muhteşem olacak

ahmeteylul2003

Üye
Üye
Bilecik Sosyal Hizmetler memuruna tebrikler. Maaşları en helal olan onlardır.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Bilecik
2:Samsun

EnemyHunter

Üye
Üye
son_dem
Evde bakım maaşları hep bir ay geriden geliyor bundan dolayı Haziran ayında alacağınız maaş aslında mayıs ayı maaşıdır . Hal böyle olunca zamlarınız maaşlara Temmuz ayında yansıyacaktır. Aynı şey senenin başında Ocak ayında zamlı maaş beklenirken zamlar Şubat itibariyle maaşlara yansımıştır. Sistem bu şekilde yürümektedir.

ne kadarlık bi zam gelicekti acaba ?

auysal93

Üye
Üye
Ordu 06/06/2013 16:45 İtibariyle 699,61 TL Yatmıştır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye