2013 ÖMSS Sınav Tercih Sonuçları Açıklandı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Daha önce bugün (14 mart 2013) ÖMSS kura sonuçlarının açıklanacağı bildirilmişti. Ancak kura sonuçlarından önce sınava giren adayların yerleştirme sonuçları açıklandı.
Yerleştirmeler için tıklayın

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1378

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, özürlü memur yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sonuçları, bugün saat 14.30’ten itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanmıştır.

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzunda yer alan, kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına kura çekimi ile yapılacak yerleştirme işlemi ise bugün saat 16.00’da Noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonrasında ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirilen adaylar, atamaya ilişkin ayrıntılı bilgiyi yerleştikleri kurumdan edinmelidir.

suat

Üye
Üye
Sonuç kaydınız yoktur. Seçtiğiniz sonuca ait sınav başvurunuz veya tercihinizin olduğundan emin olunuz.

ÖMSS KURA BILGILERI GIRDIGIMDE USTE YAZDIGIM GIBI CIKIYOR NE DEMEK ISTIYOR YOKSA DAHA AÇIKLANMAMIŞMI

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hayır bu sınava girenler için. Kura sonuçları 16:00 da yapılacak.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ataması yapılan arkadaşları tebrik ederim. Ataması gerçekleşmeyenler çok üzülmesin. Yaşam dediğimiz uzun soluklu bir maratondur. Neyin ne getireceği hiç belli olmaz.

namso42

Üye
Üye
Arkadaşlar 80 puanla (lise) niğdeye atandım. Herkesin hakkında hayırlısı olsun inş.

Bu aşamadan sonra nasıl bir yol izleyeceğim. Bilgilendirirmisiniz lütfen.

YassaX

Üye
Üye
Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun. Lisans ÖMSSP3 Puanımla, Kendi İkamet Ettiğim Sakarya ili Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 1. Tercihime Yerleştim. YÜCE RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. ALLAH ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH. Saygılar ... YassaX ... Not: Şehir dışındayken Sonucumu öğrendim, nete cepten giriyorum bilginize ...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
YassaX senin adına çok sevindim. Kendi iline atamanın olmasıda ayrı bir güzellik olmuş. Tebrik ederim.

kralxs

Üye
Üye
Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun. Lisans ÖMSSP3 Puanımla, Kendi İkamet Ettiğim Sakarya ili Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 1. Tercihime Yerleştim. YÜCE RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. ALLAH ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH. Saygılar ... YassaX ... Not: Şehir dışındayken Sonucumu öğrendim, nete cepten giriyorum bilginize ...

ALLAH yolunuzu bahtınızı açık etsin yassax bey bende izmir kamu hastaneleri kurumu veri hazırlama kontrol işletmeni olarak atandım

güz gülleri

Üye
Üye
Yassax inanılmaz derecede sevindim :) hayırlı olsun. başarılar dilerim :)

sevecen53

Üye
Üye
kazanan arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun allah sonrasınıda hayırlı etsin inşallah,bilhassa özkan hocam size çok sevindim yüce mevlam dualarınızı kabul eylemiş çok şükür,tekrardan hayırlı olsun mevlam kolaylıklar ihsan eylesin herkese inşallah.ben kurayı bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı,kazanamayan arkadaşlarım üzülmesin her işte bi hayır vardır demekki allah öyle uygun görmüş diyelim ve şükredelim..allah herkesin gönlüne göre versin ve gönlündekini hayırlı kılsın inşallah..

canbaz78

Üye
Üye
Kadro Kodu

290463097

Tercih Sırası

1

Yerleştirme Puanı

ÖMSSP2 - 73,45035

Kurum Adı

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

Kadro Unvanı

MEMUR (İSTANBUL / MERKEZ - Taşra)

atanmışım nasıl nerden irtibata gececeğim yardımcı olabilirmsınız?

kralxs

Üye
Üye
Tüm Kazanan Arkadaşlar ALLAH yolunuzu bahtınızı açık etsin kazanamayan atanamayan arkadaşlar ise üzülmesin diyorum ama biliyorum ki üzülecekler ama ALLAH herşeyin hayırlısını nasip eder yeterki ondan dileyin isteyin

suat

Üye
Üye
Başarı belki insana çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir. Çin atasözü

*Başarı kuvvetli olana gülümser, başarısızlık zayıflara çullanır. Oscar Wilde

*Başarı tatlıdır ama çoğu zaman ter kokar. Anonim

*Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Rochefoucauld

*Başarının dört şartı; bilmek, istemek, cesaret etmek ve susmak. Munthe

*Başarıyı en kötü şekilde kullanmak, onunla övünmektir. De Maupassant

*Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Schiller

*Dünyada başarı kazanmanın iki yolu vardır: Ya kendi aklından faydalanmak, yahut da başkalarının akılsızlığından faydalanmaktır. La Bruyere

*Güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. Moliere

*Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Moorhead

*İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. Andre Gide

*Para nasıl parayı çekerse, başarı da başarıyı çeker. De Chamfort

pinar2012

Üye
Üye
Yerleştirme Puanı ÖMSSP1 - 81,81102
Kurum Adı DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Kadro Unvanı VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ZONGULDAK / EREĞLİ - )

HERŞEYİ HAYIRLA YARATAN VE HERŞEYİN BİR ZAMANI OLDUĞUNU GÖSTEREN YÜCE ALLAHA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN.

c-ello

Üye
Üye
Ozel sektore devam

Tekerlekli Sandalye