2014 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar

Uzun zamandır ''Evde Bakım Maaşı''takibi yapılmak üzere her ay yeni konu başlığımız açılmaktadır. Siz üyelerimizin büyük desteği ile yatan ve yatmayan iller hakkında sayfalarca paylaşımlar yapılmakta olup, kimi zaman tartışmalar olsada bu konu başlığı oldukca mühim ve oldukca faydalıdır. Bu durumun bilincinde olup bizlere yardımcı olan bütün üyelerimize teşekkür ederiz.

Konunun bütünlüğü açısından sorularınızın Yeni Konu açılarak sorulması oldukca önemlidir. Takip kolaylığı açısından gereksiz yazışmaları yapmamak bu başlığın en önemli kuarllarından birisidir. Hepimizin bu konuya özen göstereceğini düşünüyor ve tüm illerin en kısa sürede yatmasını diliyorum.

dua20

Üye
Üye
arkadaşlar ekim ayının bakım maaşları kurbaya denkkeliyor acaba erken verme gibi olasılık vamrıki

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bu konu hakkında herhangibir açıklama yapılmadı geçmiş bayramlarda erken yatan illerde oldu yatmayan bekletilenlerde şimdiden birşey söylemek zor bekleyip göreceğiz.

emrcnblt

Üye
Üye
arkadaslar bir sorum olacak bakım hizmeti verenlere ssk yapılacaktı .acaba yürürlüğe girdimi veya ne zaman girecek bilgisi olan varmı.biz evde 6 kişiyiz sosyal güvencemde yok genel sağlık sigortası kapsamındaymısım aylık ödeme cıkmıs.gss borcum 2000 tl gözüküyor.ben bu borcu ödeyemiyorum .bu yasa oldumu olacakmı bilgisi olan varsa cevaplasın lütfennn.

artemur

Üye
Üye
BALANCED arkadasimiz İstanbulun bu ayin kacinda maaslarin yatacagi hakkında bilgi verebilirmi.Kendisine bizleri bu konuda bilgilendirdigi icin tesekkur eder calismalarinda başarılar dilerim..

Can35

Üye
Üye
arkadaslar bir sorum olacak bakım hizmeti verenlere ssk yapılacaktı .acaba yürürlüğe girdimi veya ne zaman girecek bilgisi olan varmı.biz evde 6 kişiyiz sosyal güvencemde yok genel sağlık sigortası kapsamındaymısım aylık ödeme cıkmıs.gss borcum 2000 tl gözüküyor.ben bu borcu ödeyemiyorum .bu yasa oldumu olacakmı bilgisi olan varsa cevaplasın lütfennn.
torba yasasıyla çıkacaktı fakat torbadan çıkarıldı yani evde bakım maaşı alanların ssk'sını devlet tarafından ödenmesi başka bahara kaldı...
not: bende hanım için bekliyorum inşallah olurda hanımda ssk'dan emekli olur(günleri dolunca).......

Can35

Üye
Üye
evde bakım maaşı alan arkadaşlarımız bir muhasebeci abiniz olarak eğer geliriniz artmışsa en yakın zamanda gelirinizi ilgili kuruma bildirin yeni çıkan kanuna göre gelir tesbitiniz kişi başı 540 tl den fazla çıkarsa kurum ödediği maaşları faizlye geriye alıyor, bu forumda birkaç örnek var.........

emrcnblt

Üye
Üye
torba yasasıyla çıkacaktı fakat torbadan çıkarıldı yani evde bakım maaşı alanların ssk'sını devlet tarafından ödenmesi başka bahara kaldı...
not: bende hanım için bekliyorum inşallah olurda hanımda ssk'dan emekli olur(günleri dolunca).......

tesekkürler. iyisallah yasa cıkarda hepimiz faydalanırız.

sivasspor

Üye
Üye
evde bakım maaşı alan arkadaşlarımız bir muhasebeci abiniz olarak eğer geliriniz artmışsa en yakın zamanda gelirinizi ilgili kuruma bildirin yeni çıkan kanuna göre gelir tesbitiniz kişi başı 540 tl den fazla çıkarsa kurum ödediği maaşları faizlye geriye alıyor, bu forumda birkaç örnek var.........

hocam şuan benim aylık gelirim 542.5 olarak çıkıyor

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşlar lütfen eylül ayı evde bakım maaşı yatan iller dışındaki soru cevaplarınızı forumda bir başka başlık açarak dile getirirseniz hem sorunuza daha detaylı daha net ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz hemde bu sayfada eylül ayı evde bakım maaşı yatan illeri takip eden arkadaşlarımıza sayfa kirliliği olmadan konu dağılmadan düzenli bir şekilde kolayca sayfayı takip eden arkadaşlarımız işlerini halleder istirham ediyorum sizlerden anlayış bekliyorum sağlıcakla kalın.

rotası olmayan

Üye
Üye
Umarım malatya erken yatar bu ay malatyanın ne zaman yatcağını bilen varsa lütfen cevap yazarmi

bukalemun1976

Üye
Üye
istanbul her ayın 13 de yatacak dendi ve son iki maaş da böyle yatmakta.

vuslat

Üye
Üye
ankara henüz yatmadı

Tekerlekli Sandalye