2014 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Not: Haziran ayı bakım maaşlarını takip etmek için buraya tıklayınız
Değerli Üyelerimiz

2014 Mayıs ayı ''Evde bakım maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere bu ayda konu başlığımız açılmış olup siz üyelerimizin desteği ile her ay olduğu gibi bu ayda bir çok insana fayda sağlayacaktır. Bu başlık amacından saptırılmadan, gereksiz konu ve tartışmalarla sayfa kirlilikleri oluşturulmadan, bulunduğunuz iller hakkında bilgiler paylaşılması için açılmıştır.Her sayfada yatan iller listesi güncellenip siz üyelerimizin takip kolaylığı sağlanacaktır. Sizlerin de bizlere destek olması bulunduğunuz il de evde bakım maaşı yatması halinde bu başlık altında paylaşılması tek ricamızdır. Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

İçerik.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

murat tarsuslu

Üye
Üye
Mersin en geç 13 mayısta yatacakmis . Bundan böyle duzenli aynı tarihte yatacakmis. Bilginize..

rotası olmayan

Üye
Üye
Gecen ay malatyada ne kadar aldığınızi yazar misiniz ben eksik aldım da

ardasoylu

Üye
Üye
bursayı 18.den önce bekleyip üzülmeyin arkadaşlar yatacağı tarih bu saygılar.

ebru ulaş

Üye
Üye
malatyadan geçen ay 680 civarı maaş aldık. neden eksik diye sorduğumuzda hesap işletim ücreti diye cevap verdiler.. bir tek biz değil bir çok kişiden kesilmişti. tekrar verilecek ama sadece 2013 yılı ödenecek dediler. hala ödenmedi bilmiyoruz ne zaman verilir çünkü belli birşey söylemiyorlar.. madur olduğumuz kesin

Mazıdağlı

Üye
Üye
Şubeye gider itiraz ederseniz ödeme yaparlar, eger işte bu rutin kesinti falan filan derse gidip shçek'le görüşün onlar gerekli itirazı yapar neticede bu hesap maaş ödemesi için açılmış bi hesap ve para kesmeleri doğrı degil, gerekli itirazı yapın bir şekilde.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/MusteriIliskileri/Pages/IletisimHatti.aspx
Bu linkten hesap işletim öcretlerni iade etmelerini isteyebilirsin.

Son düzenleme:

ebru ulaş

Üye
Üye
sadece 20 tl ödeyeceklerini söylediler. acelesi yoksa sonra öderiz dediler.

ebru ulaş

Üye
Üye
ebru gözünü severim ebru ne 20 tl si 2 yıldır bakım maaşı alıyom bir defasında cok iyi hatırlıyom 30 tl mi kestiler ve daha cok kestiler nolacak şimdi

biz 7 yıldır alıyoruz. hiç kesinti olmazdı. sosyal hizmetler toplantısında 1 tl bile kesemez bankar sizden hakkınızı arayın dediler. bankalar kendini hep haklı çıkarıyor zaten hesap işletim vs vs diye. hakkınızı arayın sonuna kadar. siz hakkınızı aramazsanız kimse kimseye tekrar ödeme yapmaz. ki neden yapsın ki bir yerden koparmaya bakıyorlar..

ilknurrr06

Üye
Üye
Bu konuları burda tartismasaniz...gidin bankada halledin derdinizi her ay bıktık atık bu tarz konuşmaları okuaktan..bu site amacını asiyo ...etkililer dur demeli ....

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar konu başlığını açarken hepinizden ricada bulunmuştum gereksiz yazışmalar ve tartışmalar yapılmaması için fakat hiç kimse dikkate almıyor bu başlığı bir tartışma plartformu olarak kullanıyor hakarete varan cümleler sarf ediliyor. Devamı olmamasını tekrar rica ediyorum aksi halde sadece o hakaret içeren mesajı silmekle yetinmeyip yapanıda yasaklamak zorunda kalmak istemiyorum. Umarım bütün iller en kısa sürede yatar.

ebru ulaş

Üye
Üye
Arkadaşlar konu başlığını açarken hepinizden ricada bulunmuştum gereksiz yazışmalar ve tartışmalar yapılmaması için fakat hiç kimse dikkate almıyor bu başlığı bir tartışma plartformu olarak kullanıyor hakarete varan cümleler sarf ediliyor. Devamı olmamasını tekrar rica ediyorum aksi halde sadece o hakaret içeren mesajı silmekle yetinmeyip yapanıda yasaklamak zorunda kalmak istemiyorum. Umarım bütün iller en kısa sürede yatar.

haklısınız kusura bakmayın kendi adıma özür diliyorum. SAYGILAR ..

Ferid

Üye
Üye
Hiç bir ilden ses yok hayırdır inşallah...

rotası olmayan

Üye
Üye
Nden hiç bır il yatmadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye