2014 Sınavında Daha Çok Ortaöğretim Mezunları Atanmalı

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar 2012 ömss de neredeyse lisanların hepsi atandı 61 puan ile memur olan insanlar var tabi ki atanacaklar ama bizim gibi ortaöğretim mezunları da daha çok atanmasını istiyorum bilmem bana katılır mısınız? çünkü en çok ortaöğretimden var bu demek değil ki lisans ve ön lisans okuyanlar az atansın ama şu bir gerçek ki ortaöğretim gecen sınavda çok az atandı bunun değişmesi isteriz canı gönülden biraz da ortaöğretimden fazla atansın

mekansız67

Üye
Üye
Sana bu konuda kesinlikle katiliyorum kardesim komik puan atamalari oldu haksizlik olarak goruyorum bu konuya el atilmali site gorevlisi bu konuyu ele alinmasi lazim

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar düşünün şimdi bizde saatlerde ders çalışıyoruz biz de uğraşıyoruz üstene basarak diyorum tabii lisan ve ön lisan arkadaşlar atanacaklar ama 61 puan ne ya diyor ki arkadaşın bir tanesi ben 2014 sınava çalışıyordum atandım puan 61 diyor sürpriz oldu diyor yani kendisin bile umudu yokmuş atanacağından ben arkadaşımla konuşuyorum ben diyor hiç ders çalışmadım ama memur oldu HAKSIZLIK BURADA ortaöğretim arkadaşlar toplanmayız ve site yönetici de bu konuda bişiler demeli bence önemli bir konu imza topluyalım veya mail atalım bakanlığa bir şeyler yapalım yani ortaöğretimden yanılmıyorsam 40 bine yakın kişi vardı yazık değil mi hayalleri umutları var herkesin herkes lisan ön lisan yapmak ister ama elinde değil belki maddi anlamda gidemiyor veya sorumlulukları var ailesine bakıyor bunları da düşünmek lazım

Tekerlekli Sandalye