2015 Haziran ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Arkadaşlar haziran ayında yatacak olan evde bakım maaşları “kesin olmamakla birlikte” 7 Haziran genel seçimlerinden önce yatabilir. Tekrar ediyorum bu benim kişisel görüşümdür boş yere kimsenin ümitlenmesini istemem ama hükümet seçim öncesi evde bakım maaşlarında erken ödeme yapmayı tercih edebilir. Bu nedenle haziran ayı evde bakım maaşları diğer aylara göre farklılık gösterebilir, yada hiçbir fark olmadan eski düzende olduğu gibi aynı dönemlerde bakım paraları yatabilir. Bekleyip göreceğiz.

Bakım Maaşlarıyla İlgili Hatırlatma

Her zaman olduğu gibi yine uyarı yapalım arkadaşlar. Bu konu başlığı sadece “haziran ayında yatacak evde bakım maaşı” ile ilgilidir. Bakım maaşı nasıl alınır, evde bakım maaşı neden kesilir, kişi başı gelir nedir şeklinde sorularınız varsa ya yeni konu açarak sorunuzu dile getirin yada önceden açılmış konulara göz gezdirin. Böylece bu konu başlığıda bölünmemiş olur.

http://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-almak-icin-gereken-sartlar-ve-belgeler-26610/
http://engelliler.gen.tr/f8/2015-yili-evde-bakim-maasi-miktari-ve-kisi-basi-gelir-belli-oldu-26293/

Son bir hatırlatma:
Engellilerle ilgisi bulunmayan bazı internet siteleri yalan yanlış bilgiler vererek yatmadığı halde illerin bakım maaşını yattığını söylemekteler. Lütfen bu türden bilgi ve haberlere itibar etmeyiniz.

hastaadam

Üye
Üye
hocam hiç ümitlendirmeyin milleti ziraat bankalari öyle bi emir olsa dahi ödemezler başbakan bursaya gelecek diye ümitlendi bursalilar ama en son 22 mayista yatirdi unutmadik geçen ramazanda arefe gecesi 01.30 da yatirdi belki her il olur ama bursa olmaz olmaz

rememberMe

Üye
Üye
Hazirandan itibaren evde bakım maaşı ne kadar olacak?

AZAD21

Üye
Üye
diyarbakır sosyal hizmetlerini telefonla aradım seçim öncesi yatarmı maaşlar diye yok dedi?

hastaadam

Üye
Üye
Seçim öncesi vaatler yardim ve emekli maaşlarina verilen sözlerdir ancak şunu unutmayalim oluşabilecek en ufak bir kriz yada develiasyonda ilk yapilacak tasarruf engelli bakim YARDIMLARIDIR bunu hiç unutmayalim çünki maaş değil bu görelim mevla neyler neylerse güzel eyler neye laiksek allah onu bize laik görür

zeyno16

Üye
Üye
Seçim öncesi vaatler yardim ve emekli maaşlarina verilen sözlerdir ancak şunu unutmayalim oluşabilecek en ufak bir kriz yada develiasyonda ilk yapilacak tasarruf engelli bakim YARDIMLARIDIR bunu hiç unutmayalim çünki maaş değil bu görelim mevla neyler neylerse güzel eyler neye laiksek allah onu bize laik görür

Gereksiz yorumlar yazmayın lütfen sayfa kirliliği yamayın

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, bakım maaşına dair hiç bir sıkıntı yoktur uzun süreridir bu konu hakkında ... ne yönetmelikte bir değişiklik oldu nede yeni yasa veya diğer bir konuda bakım maaaşı ile ilgili sorun olmuş değildir

mcan

Üye
Üye
sıkıntı derken yani hükümet kurulmadı yatmama ihtimali olur mu diye sormak istedim kusura bakmayın

septik

Editör
Editör
mcan

Estafurullah, hükümet kurulmasa dahi yasalar yürürlükte, yetkili bürokratlar görevleri başında sorun yaşanmaz herşey normal şartlarda devam eder.

laz_53

Üye
Üye
Selamun Aleykum Aradaslar Rizeden Bilgisi oLan Varmı Arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye