2017 aldığım sürücü olur belgesi iptal olmuşmutur ?

vidi6742

Üye
Üye
Herkese hayırlı ramazanlar,ben 2017 yılında sağlık ocağı gittim ehliyet raporu almak için doktor 2 tane doktora git dedi nöroloji ve ortopediye bende tabi gitmedim.Simdi ise okuttuğum bölümle ilgili ehliyet almam gerekiyor.Bu rapor iptal olmuşmutur.Eğer iptal olmamamısa rapor kayıp 3 yıl geçti.Eğer iptal olsaydı sağ bacak ve sağ kol rahatsız B ehliyet verirler mi yada ortopedi ve nöroloji gitsem BİRİNCİ GRUP SÜRÜCÜ BELGESİ verir mi ? Çok teşekkür ederim.

İsen Buga

Üye
Üye
Amacınız nedır? tam anlamadım...

Sağlık ocağı ile yönlendirilen sevk kağıdı sizi ve ehliyeti bağlamaz. Zamanında yapılmayan işlem o kadar.
Biraz özel olacak: eğer durumunuz araç sürmeye müsait değilse ehliyeti emniyet müdürlüğüne iade ediniz derim. Noroloji bölümü yazdığınız için...
Aksi takdirse sıkıntı yoksa ehliyet dursun...

Size soru herhangi heyete girdiniz mi? sağlık raporu iş raporu EKPSS raporu vs için... Ve Ne zaman?

vidi6742

Üye
Üye
%40 engellim var yani normal bir araba kullanabiliyorum raporu 2014 aldım benim anlatmak istegim bir özel hastanede alacam ehliyet için rapor yani rapor almaya gidersem birdaha önceki rapor çıkar mı yani siz eksiden böyle ehliyet raporu almışsınız bu doktor ise seni 2 tane hocaya sevk etmiş diye

İsen Buga

Üye
Üye
sevk görülmez ama mernis sisteminden eski raporlar görülür.

amacım kötülemek değil bilgilendirmek; rapora rağmen durumu gizlemek suçtur. olası bir kaza anında avukat inceleme yaparsa anlatabildim mi..

Tekerlekli Sandalye