2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Arkadaşlar

''2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere konu başlığımız açılmıştır.
Bilindiği gibi evde bakım maaşları 6 ayda bir yapılan zamlarla artmaktadır. Fakat evde bakım maaşları 1 ay geriden geldiği için Aslında Haziran ayında alınacak maaş Mayıs ayı maaşıdır.Bu durumda da zamlı maaşlar Ağustos ayında maaşlara yansıyacaktır. Maaşın nekadar olacağı ilerleyen günlerde memur maaş katsayısı belirlendiği zaman netleşecektir. Maaşa yapılan zam memur maaş katsayısı ile kişi başı düşen miktar ise asgari ücret artışıyla orantılı olarak değişmektedir. Bundan dolayı kişi başı düşen miktar yıl sonuna kadar aynı 967 TL olarak şuan itibari ile alınan maaş da 1087 TL olarak devam etmektedir.

haziran-ayi-engelli-maaslari.jpg

Kısa bir açıklama yapma gereği duyduğumdan dolayı detayları sizlerle ve yeni evde bakım maaşı almaya başlayan üyelerimizle paylaşmak istedim ki kafalarında soru işaretleri kalmasın.

Her ay bu başlıkta hep birlikte yatan/yatmayan iller takibini yıllardır yapmaktayız. Sizlerinde yardımıyla doğru asparagas bilgilere yer vermeden kimsenin mağduriyetine sebep olmadan devam edeceğiz desteğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder bütün illerin en kısa sürede yatmasını dilerim.

Son olarak SGK kapsamında emekli olan kişilere ramazan ve kurban bayramı öncesi verilecek bayram ikramiyesini ne evde bakım maaşı alanlar nede 3 aylık 2022 maaşı alamıyor. Bu bayram ikramiyesi konucu çok sorulduğundan bunada açıklık getirmek istedik.

İlginizi çekebelecek evde bakım maaşı ile alakalı diğer konu başlıklarımız.....

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-yili-evde-bakim-maasi-kisi-basi-gelir-beli-oldu-32219/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-alma-sartlari-2018-guncel-32299/

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-evde-bakim-maas-miktarlari-belli-oldu-32255/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

yılma

Üye
Üye
E devlette hala kayıt bulunamadı yazıyor herkesin aynımı yine acaba

Sfcb

Üye
Üye
İyi akşamlar bende edevlete girdiğimde kayıt bulunamadı yazıyor demekki herkesin öle yazıyo

mir33

Üye
Üye
Mayıs ayının ortalarından beri mi yok? Belki sadece emekliler, ikramiye alacakları için bu sorunu yaşıyordur geçen aydan beri.

yılma

Üye
Üye
Bugün yarın gözükür e devlette

ahmet34

Üye
Üye
11 ınden sonra yatar bayram haftası

xxmehmetxx03

Üye
Üye
ay KAÇ daha izmir yatcak:) emeklilere verilen ikramiye bizede verilsin editörler acil kampanya başlatılması lazım tam zamanı secim öncesi

mt_44

Üye
Üye

ahmet34

Üye
Üye
her yıl 2 bayramdada alınmıcaksa ıyı olmaz,pankarta engelliyede bayram ikramiyesi diye yazı yazıp mitinglere katılıcam

Inegol

Üye
Üye
her yıl 2 bayramdada alınmıcaksa ıyı olmaz,sesı sadece haberlere msj atarak duyurmak mumkun
Bu bayramı verdilerde kurban kaldı.bayramdan önce bütün iller parasını alsında mağdur olmasın ben çok biliyorum ziraat online şubeyi 500 sefer tekrar tekrar yenilediğimi acaba yatarmı diye bayram öncesi diye arife gecesine kadar.boşu boşuna ümitlenip üzülmeyin.
Hayırlı ramazanlar

FIG-LX1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Samsunlu5

Üye
Üye
Devlet istese zaten bu parayı vermez şükredip herşeye atlamamak lazim

bursabursa16

Üye
Üye
Bu bayramı verdilerde kurban kaldı.bayramdan önce bütün iller parasını alsında mağdur olmasın ben çok biliyorum ziraat online şubeyi 500 sefer tekrar tekrar yenilediğimi acaba yatarmı diye bayram öncesi diye arife gecesine kadar.boşu boşuna ümitlenip üzülmeyin.
Hayırlı ramazanl

İNEGÖL PROVAKATORLUK YAPMA HANGİ BAYRAM VERİLMEDİ. BAYRAM SONUNA KALAN İLLERDE OLABİLİR SEN SOSYAL HİZMETLER KURUMUNA GİTTNMİ HİÇ ŞEHİT YAKINLARI ÇOCUK YARDIMLARI ENGELLİ EVDE BAKIM DAHA BİR ÇOK KALEMDE HİZMET VERİLİYOR Bİ SENMİSİN Bİ BENMİYİM KİM SANA DİYOR 500 KERE BAK YATINCA BURDA YAZILIYO DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA BURSADA ENGELLİ ÇOK 8500 ÖLENİ VAR MADDİ GÜCÜ DÜZELENİ VAR YENİ MAAŞHAK EDENİ VAR TAMAM GECİKİYOR BAZAN AMA NANKÖRLÜK YAPMAYALIM

2001 YILINDA 7000 TL EMEKLİ İKRAMİYEMİ DEVLET 3 AY VEREMEDİ ZİRAAT BANKASI PARAMIZ YOK DEDİİ

gresunlu

Üye
Üye
selam arkadaşlar malum emeklıye verılen ıkramıye evde kişi başına gelıre eklenecekmiş bu sebebden dolayı bınlerce emeklının maaşi kesılecek ve magdur olacak edevlet üzerınden cumhurbaşkanına dılekce yazalım herp baraber ben yazdım gönderdım ya emeklı maaşı alanlara ıkramıye vermeyın yada verılen ıkramıyeyı gelir kırıterine eklemeyın dıye YANNIŞ ANLAMAYIN EMEKLI MAAŞI ALIPTA IKRAMIYE İLE GELİR KRİTERİNİ AŞANLAR İCİN SÖYLÜYORUM YOKSA KIMSENIN ALDIGI PARADA GÖZÜMÜZ YOK ALLAH HERKESE VERSIN SAYGILAR HEPINIZE ŞİMDİDEN İYİ BAYRAMLAR

Inegol

Üye
Üye
Hayırlı ramazanl

İNEGÖL PROVAKATORLUK YAPMA HANGİ BAYRAM VERİLMEDİ. BAYRAM SONUNA KALAN İLLERDE OLABİLİR SEN SOSYAL HİZMETLER KURUMUNA GİTTNMİ HİÇ ŞEHİT YAKINLARI ÇOCUK YARDIMLARI ENGELLİ EVDE BAKIM DAHA BİR ÇOK KALEMDE HİZMET VERİLİYOR Bİ SENMİSİN Bİ BENMİYİM KİM SANA DİYOR 500 KERE BAK YATINCA BURDA YAZILIYO DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA BURSADA ENGELLİ ÇOK 8500 ÖLENİ VAR MADDİ GÜCÜ DÜZELENİ VAR YENİ MAAŞHAK EDENİ VAR TAMAM GECİKİYOR BAZAN AMA NANKÖRLÜK YAPMAYALIM

2001 YILINDA 7000 TL EMEKLİ İKRAMİYEMİ DEVLET 3 AY VEREMEDİ ZİRAAT BANKASI PARAMIZ YOK DEDİİ

Ben onu diyorum 2002 den önce bu maaş hayaldi. Duygu sömürüsü nerde yazdığım şeyde su içince sarhoşmu oldun oruç kafanamı vurdu ben nankörlük yapmam senin burada bitarafını yırtmanla devlet sana 1000 TL daha yatırmaz.
Benim sana bahsettiğim şey şükür etmek lazım bilgisayarının karşısında kalkamadan burayı takip eden insanları da ümitlendirmemek lazım.ayrıca bu yazdıklarınıda git sen reis düşmanlarına ve fetoculara anlat.provakatörlüğüde vatan hainleri ve reis düşmanları yapar.gerizekalımısın sen o yazıyı yine oku bakalım her hangi kışkırtma varmı orada. Begenmiyosan gidin gene gezi parkına çıkabilirsin yada git marreme ver o sana verir fazladan 1000 tl

ahmet34

Üye
Üye
selam arkadaşlar malum emeklıye verılen ıkramıye evde kişi başına gelıre eklenecekmiş bu sebebden dolayı bınlerce emeklının maaşi kesılecek ve magdur olacak edevlet üzerınden cumhurbaşkanına dılekce yazalım herp baraber ben yazdım gönderdım ya emeklı maaşı alanlara ıkramıye vermeyın yada verılen ıkramıyeyı gelir kırıterine eklemeyın dıye YANNIŞ ANLAMAYIN EMEKLI MAAŞI ALIPTA IKRAMIYE İLE GELİR KRİTERİNİ AŞANLAR İCİN SÖYLÜYORUM YOKSA KIMSENIN ALDIGI PARADA GÖZÜMÜZ YOK ALLAH HERKESE VERSIN SAYGILAR HEPINIZE ŞİMDİDEN İYİ BAYRAMLAR

bu ay engelli maaşı ödenmicekmi

Rabia çalışkan

Üye
Üye
E-devlette bakım maaşları şimdiye gözüküyordu ama su an kayıt yok diyor hala arkadaşlar neden acaba bi bilgisi olan var mı bu konuda

Tekerlekli Sandalye