2019 mayıs ayı 2022 maaşları hesaplarda güncellendi

Arkadaşlar 2022 engelli maaşı mayıs ayı hesaplara güncellenmıstir

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atm hesaplarına saat kaç gibi geçiyor ödemeler? mesela benim ödeme günüm pazartesiye denk geliyor pazar gece 12 den sonra hesaba yansıyor mu?

Normalde her ayın 5 inde gece 12.35 te yansıyordu Ancak ilk defa Pazar'a denk geldi ve saat gece 2 oldu yansımadı. Sanırım Pazartesi'ye kalır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[MENTION=18366]nadengi30[/MENTION] tşk ederim arkadaşım bilgilendirmen için,yarın gece bakarım bende.

Bugüne kadar gece 12.35 te hesapta olurdu. İlk defa yatırılmadığını gördüm

Soner arkadaş güncellendi derken hesaplara yatırıldığınımı söylüyorsunuz yoksa e-devlettemi. Çünkü hesap boş daha yatırılmadı

Tarihi Yen'i gördüm sizin mesaj 10 gün önceki ve e-devletten behaediyorsunuz[emoji846]

Arkadasım e devlette guncellendi sadece 5,6,7,8,9, ile tarıhde gore sırayla yatar

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E-devletten çoktan göründü. Bugün 5 ve bugün alması gerekenler almadı çünkü hesaplara yatmamış

[MENTION=13822]gecelerinhakimi16[/MENTION] arkadaşım gece yatarmı hesaba,yoksa sabahmı yatırıyorlar?

[MENTION=22836]dinarli.03[/MENTION]

E Devlet güncellendiğinde değişir. maaşını alanlar için ödeme çekilmiştir, henüz maaşını çekmemiş olanlar içinde ödemeniz hazır şeklinde yazmaya devam eder.

Geri