2019 Ocak Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz

Hepimizin bildiği gibi yapılan asgari ücret zammı ile evde bakım maaşı kişi başı düşen miktarda da bir artış olmuştur. Yapılan hesaplamalar doğrultusunda bir yıl süre ile devam edecek olan yani 01.01.2019 - 01.01.2020 tarihleri arasında geçerli olan evde bakım maaşı kişi başı düşen miktar 1219 tl olmuştur.

Evde bakım maaşı zammı henüz belirlenmediği için zam hakkında bilgi veremiyoruz. İlerleyen günlerde olası zamlar mutlaka sizlere duyurulacaktır.

Yaptığımız kısa açıklamadan sonra bu başlığı yine her ay olduğu gibi sadece yatan/yatmayan illerin bilgi paylaşımını yapmak üzre açtığımızı hatırlatmak isterim. Bu başlık altında başka konulara yer vermemenizi önemle rica ediyorum. Konu bütünlüğü bu başlığı takip eden siz değerli üyelerimiz için önemli olduğu kadar bizler içinde önemlidir. Farklı konularla alakalı sorularınızı uygun kategorilerimizde YENİ KONU açarak sormanız gerekmektedir. Aksi halde sorularınız bu başlık içinde silinip yanıtsız kalabilir. Göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür eder bütün illerin en kısa sürede yatmasını dilerim.

5998.jpg

İlginizi çekebilecek diğer konu başlıklarımız>>>>>

https://engelliler.gen.tr/f8/2019-yili-evde-bakim-maasi-kisi-basi-gelir-aciklandi-33895/

https://engelliler.gen.tr/f8/bakim-...dunuz-basvurunuz-kac-ay-sonra-onaylan-di-964/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

mersinlim

Üye
Üye
Peşin ödenen 2022 maaşı Ocak ayı maaşı zamlı olması lazım bilgisi olan lütfen bilgilendirsin yoksa benim yanlış biliyorum saygılar

Mersinlim

bedrettini

Üye
Üye
Peşin ödenen 2022 maaşı Ocak ayı maaşı zamlı olması lazım bilgisi olan lütfen bilgilendirsin yoksa benim yanlış biliyorum saygılar

Mersinlim
zamlı maaşı şubat ayında alabilirsiniz,evde bakım hizmeti maaşı peşin ödenmiyor,engelli yakınınıza bir aylık bakım hizmetinden sonra hakediyorsunuz.ocak ayının parasını şubat ayında zamlı olarak alacaksınız,yılın ikinci zammı nı da yani temmuz maasını ancak agustos ayında zamlı olarak alabilirsiniz..

mersinlim

Üye
Üye
zamlı maaşı şubat ayında alabilirsiniz,evde bakım hizmeti maaşı peşin ödenmiyor,engelli yakınınıza bir aylık bakım hizmetinden sonra hakediyorsunuz.ocak ayının parasını şubat ayında zamlı olarak alacaksınız,yılın ikinci zammı nı da yani temmuz maasını ancak agustos ayında zamlı olarak alabilirsiniz..

Ben 2022 maaşın dan bahsetim bakım maaşını dan değil

Mersinlim

Gülden

Üye
Üye
Günaydın arkadaşlar, sağlıkla ,huzurla geçireceğimiz güzel bir yeni yıl diliyorum. E-devlet'de evde bakım bilgilerinde ''Kayıt yok''...yazmakta...daha önce ''devam ediyor'' yazıyordu...Acaba herkesin aynı mı yazmakta ...?Güzel günler diliyorum...:)

Mersin02

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bugün an itibariyle Mersin için evde bakım parasını e devlette gören var mı bende hala kayıt yok diyor

yılma

Üye
Üye
e devlette sistem il il günceleniyor her halde

Canoski

Üye
Üye
İstanbul evde bakım maaşı e devlette gözüken varmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim

dinarli.03

Üye
Üye
afyon gözüküyor ama günü degişmiş galiba 10/01/2019

Mersin02

Üye
Üye
Mersin ne durumda mersini gören var mı arkadaşlar güncel mı bende hala kayıt yok diyor

orcunaral

Üye
Üye
Samsunlu arkadaslar e devlette guncellendimi acil bilgi verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye