2019 Temmuz Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ahmet34

Üye
Üye
Değerli Arkadaşlar

''2019 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere konu başlığımız açılmıştır.
Bilindiği gibi evde bakım maaşları 6 ayda bir yapılan zamlarla artmaktadır. Fakat evde bakım maaşları 1 ay geriden geldiği için Aslında Temmuz ayında alınacak maaş Haziran ayı maaşıdır.Bu durumda da zamlı maaşlar Ağustos ayında maaşlara yansıyacaktır. Maaşın nekadar olacağı ilerleyen günlerde memur maaş katsayısı belirlendiği zaman netleşecektir. Maaşa yapılan zam memur maaş katsayısı ile kişi başı düşen miktar ise asgari ücret artışıyla orantılı olarak değişmektedir. Bundan dolayı kişi başı düşen miktar yıl sonuna kadar aynı 1219 tl olarak şuan itibari ile alınan maaş da 1.305 TL olarak devam etmektedir.

5998.jpg

İlginizi çekebilecek diğer konu başlıklarımız>>>>>

https://engelliler.gen.tr/f8/2019-yili-evde-bakim-maasi-kisi-basi-gelir-aciklandi-33895/

https://engelliler.gen.tr/f8/bakim-...dunuz-basvurunuz-kac-ay-sonra-onaylan-di-964/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

Sarp38

Üye
Üye
Amasya için güncellenen varmı acaba bende kayıt bulanamadı yazıyor ?

Ruzgar6705

Üye
Üye
Amasya varmi e devlette gözüküyor mu ?

yılma

Üye
Üye
Daha izmir güncellenmedi e devlette

orcunaral

Üye
Üye
Sevgili arkadaslar sevgili istanbul,lular sayin belediye baskanimizin aciklamis oldugu sofra destek pakaetinin icinde neler mevcud yani pakette neler var ist. Yerleşmeyi dusunuyorum alan varmi bu paketten bilgi veriniz

D.BULUT

Üye
Üye
e-devlette bugün sürekli sistem hatası yazdı sizdede aynımı durum?

nadengi30

Üye
Üye
Maaşlar güncelleneceği için sistem hatası yada kayıt bulunamadı yazabilir. Sonradan maaş yatırılıp düzelir. Maaşlar bu ay eskisi gibi 1315 liradır. Zamlı maaş ve bu ayki fark Ağustos'ta ödenecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anatomie

Üye
Üye
e-devlette bugün sürekli sistem hatası yazdı sizdede aynımı durum?
Evet bendede aynı durum geçerlidir şuana kadar yani Hatay içün herhalde hiç daha çalışma yapmaya başlamamışlar gibi gözüküyor zaten e-devlette guncellendigi an tekrar yazarım burdan [emoji106]

En derin saygılarımla

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Evet maaşlar pazartesi güncellenmişti. Ama şimdi sistem teknik arıza veriyor. Eğer zamlı olacaksa düzeltme için yapılmıştır.

anatomie

Üye
Üye
Evet maaşlar pazartesi güncellenmişti. Ama şimdi sistem teknik arıza veriyor. Eğer zamlı olacaksa düzeltme için yapılmıştır.

Düzeltme zammı yani başka bir deyişle zamlı maasları Ağustos ayındaki maasta çekeceğiz yani efendim bu ay yine eskisi gibi 1305 TL dir [emoji106]

Bilgilerinize

Saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
Sevgili arkadaslar sevgili istanbul,lular sayin belediye baskanimizin aciklamis oldugu sofra destek pakaetinin icinde neler mevcud yani pakette neler var ist. Yerleşmeyi dusunuyorum alan varmi bu paketten bilgi veriniz
Efendim İstanbul'a taşınmak fikri tabiiki elbette güzel olabilir lakin efendim sizde takdir edersinizki şayet şuan içün daha küçük bir sehirdeyseniz eğer İstanbul içün 1305 TL ile geçinmek bence çok daha zor olabilir küçük şehirlere nazaran ama yinede efendim şuan için yaşadığınız ilimizi merak etmedimde değil hani [emoji848]

Buarada sofra destek paketiyle ilgilide olarak benim bildiğim sadece ekmet,süt ve damacana su yardımı yapılacak diye ben biliyorum ama tam bir muhtaclik söz konusu varsa şayet ozaman 2020 TL ye kadar akdi ve nakdi yardım olarak yapılacakmış yani seçimde vaatler bu yöndeydi ama gelismeleri takipteyiz bakalım hayırlısı olsun inşallah [emoji106]

Yinede diğer kiymetli arkadaslarimizinda değerli yorum vede görüşlerini bekliyoruz..

Saygılarımla

R

rahim

Guest
evde bakım ücretleri ikinci yarıyıl zammı sonunda 1383 lira olmuştur. hayırlı uğurlu olsun

ws10

Üye
Üye

yılma

Üye
Üye
Sistemleri denetliyorlar herhalde

Tekerlekli Sandalye