2020 mart ayı 2022 maaşı e-devlette güncellendi

[MENTION=23688]KEREM-06[/MENTION]

Ödeme Günleri :
Ödemelerde oluşabilecek yığılmaları önlemek amacıyla;

• Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her ayın 5 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 1 – 6 olan kişilere her ayın 6 ıncı günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her ayın7 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her ayın 8 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her ayın 9 uncu günü.

Ödeme yapılmaktadır.

Mart maasi subat 29 cektigi icin mi eksik yatti arkadaslar bilen var mi 810 tl yatti herkese mi ayni yatti

Arkadaşlar 2022 engelli aylığı kesilen kişilerin elektrık yardımı ve toplu taşımalaradamı ücretsiz binişleri kesiliyor acaba

[MENTION=21713]Mersin02[/MENTION]

2022 Maaş %70 üstü zamlı hali temmuz ayına kadar 805 tl dir. Şubat ayı maaşlarının yüksek olmasının sebebi ocak ayında henüz zam oranları belli olmadan yattığı için ocak ayı zammının farkını şubatta maaşlara yansımasından kaynaklıydı.

[MENTION=23688]KEREM-06[/MENTION]

Sydv ndan kesilen 2022 engelli maaşı dışında sürekli yardım almıyorsanız, elektrik yardımınızda kesilir. Toplu taşıma ve diğer indirimlerin sydv ile değil shçk den alınmış olan engelli kartı tarafından sağlanıyor, engelli kartınız varsa sorun olmaz indirimleriniz devam eder.

Yanlış yönlendirmek istemem zaten belirsizlikler var ama 2 gün önce kaymakamlığı aradım yardım için ne yapmak lazım kimler alacak dedim gelmenize gerek yok zaten kaydınız var otomatik yatacak ptt den cekersiniz işlemleri yapıyoruz dedi evde bakım alanı sordum hayır 2022 ve 65 yaş dedi bize böyle bilgi geldi bizde işlem yapıyoruz buna göre dedi [emoji26]
arkadaşlar bu 1000 TL lık yardımdan bakım aylıkları alan kişilerde yararlanacakmi lütfen bilgi acil

GM 8 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri