2021 de engelli maaşları yüzde kaç zamlanır?

Suffle

Üye
Üye
En düşük engelli maaşı 567 lira. Ama yinede şükür Allah'a. Babamın bana asla vermediği parayı yıllarca devlet veriyor. Allah vesile olandan razı olsun.

Acaba 750 lira olur mu? Ya da 700 lira? Geçinemiyoruz ve sağlık sorunları yüzünden çalışamıyoruz. İnşallah devletimiz bizi unutmaz...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Pandeminin etkileri nedeniyle ekonomi baya zorda. Bu yüzden devletin sosyal desteklere fazla zam yapacağını sanmıyorum. Bence beklentiyi yüksek tutmayın.

SÜLO

Üye
Üye
benim tahminimde enflasyon olduğu için 600 olur

SÜLO

Üye
Üye
halil bey ekonomi zorda değil muhalefete kalsa ülke bitti çöktü bitti millet açlıktan ölüyo diyolar
pazar artıklarından çöp topluyo diyo muhalefet benim bildiğim kadarıyla belediyler aş evleri zor durumda olanlara sıcak yemek bile getiriyolar
kimsenin açlıktan falan öldüğü yok yani
yani bu aldığımız engelli yaşlı maaşları resmi bi maaş olsa büyük zam beklentimiz olur
ama yaşlı engelli zor durumda kalmaması için azda olsa bi sosyal yardımdır tabi sosyal devletin amacıda budur

SÜLO

Üye
Üye
şimdi esnafa kira yardımı enerji yardımı başlıycak ekonomi zorda olsa bunu bile vermezlerdi
yani şimdi muhalefet a bakın devlet ne güzel hastalığın yayılmamasını insanların ölmemesi için kısıtlamalar yapıyo demiyo
yönetemiyorsunuzuz diyo başka bişey demiyolar
her darbe sonrası tarihte chp iktidar olmuştur ve kesinlikle millete hizmeti bırakın eziyet etmişlerdir

SÜLO

Üye
Üye
atatürkten sonra
chp hiçbizaman halkın oy vermesiyle iktidar olmamıştır ve olmayacaktır

SÜLO

Üye
Üye
o pazar artıklarından çöp toplayanlar var yalan değil onlar akıl hastası insanlar
onları pazardan çöp toplamak yerine 10 bin lira maaşlı işe koy çalışmaz çöpten topladığı artıkları daha karlı görürler

SÜLO

Üye
Üye
şimdi ben 567 lira yardım alıyom artı yol parası vermiyom
ilacım zyzapin 28 tablet etken madde olanzapin 350 lirada 0 hastane muayene ücretide vermiyom
yani 567 yardım ilaç 350 yol parasıda ayda 300 500 tl desek baya bi avantajım var
halil bey yaşınızı bilmiyorum ama
ben istanbul bakırköyde doğdum ve 32 yaşına kadar istanbulda kaldım şimdi yaşım 43 ve 11 senedir bursada yaşıyorum
ben size eski türkiyeyi hatırlatıyım biraz
istanbulda yaşadığım için bakırköyde tedavi görüyodum ve gece muayene olabilmek için annemle gece 3 de kalkıyoduk bakırköy akıl hastanesine gidiyoduk
psikiyatri bölümüne kapıda bi kağıt asılıydı o kağıda ismini yazıyodun sıra gelirse tedavi olabiliyodun şimdi bu iktidar zamanla bunu düzeltti ve randevu alıp muayene olabiliyoruz şimdi bu muhalefet diyoki teknoloji gelişti bizde yapardık diyo kocaman bi yalan söylüyolar zaten yalanla muhalefette kalabiliyolar yalanları olmasa mıhalefeti bırakın 100 de 2 3 oy alabilirler zaten liderlerinin sgk yı yönettiği zaman dan iyi hatırlıyorum hastanelerde yerlerde çöpler tıbbi atıklar muayene kuyrukları ilaç temini yok kimse maaş alamıyo yani bu adam devletin bi kurumunu yönetemiyo koskoca türkiye cumhuriyetini yönetmesine talip olması imkansız bişey

dinarlı03

Üye
Üye
sokaga.cikma yasagi var.4 gunluk acaba maaslara etkisi olurmu arkqdaslar abilerim erken verilme.gibi aslinda birgun kaliyo ocak 5

SÜLO

Üye
Üye
ptt kuruma bakarız ordan belli olur dinarlı kardeş e devletten

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
sokaga.cikma yasagi var.4 gunluk acaba maaslara etkisi olurmu arkqdaslar abilerim erken verilme.gibi aslinda birgun kaliyo ocak 5

Merhaba,

Tv haberlerde tüm maaşların yılbaşı öncesinde erken ödeneceğini duydum şu an nette ilgili haberi arıyorum ama bulamadım...

Bütün engelli maaşlarının erken verilmesi dileğimle,

dinarlı03

Üye
Üye
hangi kanalsa.oranin videoau aksam dusuyor nete hangi haber kanali

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Kanala bakmadım o sırada yemek yaparken duydum sadece :(

Tüm maaşların yeni yıl öncesi verilmesi dileğimle,

SÜLO

Üye
Üye
zam ve zam farkı şubattamı marttamıydı ya

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 için şubatta evde bakım yardım ödemeleri ise zamlı olarak şubatta zamlı alınacak

SÜLO

Üye
Üye
şimdi haberlerde dinledim
epdk açıklamış engelli yaşlı şehit gazi yakınlarının
elektrik borcu 3 ay süre tanınmış
yani olur ya paranız olmaz 3 ay süresi var faturanın elektrik kesilmiycekmiş yani 3 ay

SÜLO

Üye
Üye
epdk yani elektrik piyasası düzenleme kurumu
bu ay param yok öbür ayda yok öbür ay yatrırım diyenler için iyi haber

dinarlı03

Üye
Üye
arkadaslar 2022 maaslari cuma gunu.guncellenirmi

Tekerlekli Sandalye