2022 aralık ayı maaşı yardım lazım

anonimhasta4

Üye
Üye
ben 2 aralıkta covid oldum karantinaya girdim. normalde hep 8 aralıkta alırdım. şu an çekildi gözüküyor ama paramı almadım. karantinam 15 aralıkta bitecek. neden böyle oldu? atmde de gözükmüyor.(kardeşim baktı). yardım.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    98 KB · Görüntüleme: 124

septik

Editör
Editör
Geçmiş olsun.

2022 Engelli maaşından bahsediyorsunuz sanırım, 444 17 88 ptt müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.

Maaşınız bilginiz dışında çekilmişse haber verin.

anonimhasta4

Üye
Üye
12??Geçmiş olsun.

2022 Engelli maaşından bahsediyorsunuz sanırım, 444 17 88 ptt müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.

Maaşınız bilginiz dışında çekilmişse haber verin.
teşekkür ederim. aradım konuştum.sosyal yardım maaşımı yatırmış fakat geri çekmişler . yardım aldıgınız kurum ile konuşun diyorlar. iptal falan olmuş olabilir mi neden çektiler acaba?bir de karantinadayım o yüzden de olabilir mi? karantinam 15 inde bitiyor gidip konuşamam da galiba.

septik

Editör
Editör
Rica ederim.

Evet bir tuhaflık var, normalde maaş yatıp 2 gün sonra geri çekilmesi mantıklı değil.

Hafta içi mesai saatlerinde hizmet veren 144 nolu ücretsiz hattan maaşınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer bir seçenekte maaş için müracaat ettiğiniz sydv nıda arayabilirsiniz telefonu e devlette maaşınızın yatıp yatmadığını bildiren kısımda yazar. Fakat şansınıza hafta sonuna denk geldi.

osmaniye 80

Üye
Üye
İnşallah kesilmemistir maaşınız fakat benim engelli kardeşim iki tane e devlette görmeme rağmen ptt müşteri hizmetleri ödeme günü vermesine rağmen günü geldi hesapta paraları yoktu ptt gişe si baktı yatirilmis adina fakat ÖDEME ÇEKILMIS dedi yani kesmişler anlamina geliyormuş nisan ayından beri alamiyoruz

Tekerlekli Sandalye