2022 aylığı alan birisi kredi çekebilir mi

saffet45

Üye
Üye
2022 aylığı yani 3 aylık engelli maaşı alan kişi bankadan kredi çekebiliyormu bu paranın ödemesi postaneden oluyor postaneden bu maaş alındığı için banka kredi verebiliyormu alan oldumu hiç

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maalesef 2022 maaşı için kredi alabilmek hayli zor şöyle ki; neticede 2022 maaşları 3 aylık ödeniyor ve buna maaş demekten ziyade sosyal yardım olarak bakmak lazım neticede heran kesilme ihtimali var hal böyle olunca bankalar kredi vermeye fazla yanaşmıyor bu konuda postane ile de görüşebilirsiniz özel bankalarlada görüşmenizi öneririm neticedeyüksek miktarda bi kredi almayı düşünüyorsanız 3-5 bin gibi özel bankalardan alabilceginizi düşünüyorum neticede kredi işi bankalarda varsa geçmişteki çalışma sistemleriniz inceleniyor kredi notunuza bakılıyor vsvs, zorda olsa bi kaç özel bankayla ve postaneyle görüşmenizde yarar var.

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Mehmet ABİ koyun ALCAM 2022 MAAŞI almaktayım bu durumda MAAŞI keserlermi bi cevap TEŞEKKÜRLER şimdiden

serbetcimehmet

Üye
Üye
Ziraat bankası, vakıfbank ve halkbankası devlet bankalarıdır diğerleri özel bankalardır, örnek iş bankası yapıkredi, şekerbank, finansbank vs vs gibi

TURKCELL T50 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

xxmehmetxx03

Üye
Üye
??????????????????????????????????????????????????????????????????

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Alacağınız koyun sayısına göre degişiklik gösterebilir bana kalırsa 20 den fazla koyun keçi inek olursa kurum bunu bi külfet olarak kabul edeceginden sıkıntı yaratabilir ve 2022 maaşınızda sorun yaşarsınız ama 3-5 tane koyundan birşey olmaz siz sayıyı söylerseniz ona göre yorum yapabilirim

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Mehmet ABİ çok teşekkür ederim 10 TANE koyun 20 tane de kuzusu olca k bi sorun OLURMU bu sayı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bence sorun olmaz neticede 10 koyun 5 bin filan etse sorun olacak bir miktar degil ama bence almadan önce yinede vakıfla görüşmenizde yarar görüyorum neticede memurun yada müdürün olaya bakışı tutumu farklılık gösterebilir

Tekerlekli Sandalye