2022 Aylık Kaç Ayda bağlanır

fatsam52

Üye
Üye
Selam ben %80 raporum var 2022 aylığına başvuracam kaç ayda bağlanır aylık ?

burak1978

Üye
Üye
slm vallahi benimki 2007 de bağlandığı zaman müraacatım dan sonra 1.yıl bekledim şimdi nasıldır bilemem www.turkiye.gov.tr den devlet şifresini ptt den alıp takip edebilirsin

bn niye bir yıl bekledim cünki gönderdiğim evraklar kayboldu dediler

bnde epey bir zaman bekledikten sonra bir yazı yazdım devletin evrakları nasıl kaybolur diye sizi cumhuriyet başsavcılığına verecem diye yazı yazıp gönderdim

aaa bide baktım ki eve telefon geldi özür dileriz efendim evraklarınız bulundu bildirmek istedik birde baktım ki bir hafta sonra maaşımı bağlamışlardı o bir seneyi hemde geri ödediler umarım sizde aynı sorunla karşılaşmazsınız bnde böyle idi.

sevgiler saygılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eskiden maaş bağlama süreci çok uzundu. 1-2 hatta 3 yılda bağlananlar oluyordu. Şimdi ise aylarla sınırlı.

fatsam52

Üye
Üye
çok saçma ya bu maaşa ihtiyacı olanlar başvuruyo bence en erken zamanda işlemler yapılması aylık ihtiyaç sahibine bağlanması gerekirdi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Evrakların ankaraya ulaşma süreci ve tabiki yoğunluk etkili oluyor. Fakat yöneticimizinde söylediği gibi eskiden olduğu kadar uzun sürmüyor. İşlemler daha hızlı ilerliyor fakat kesin şu kadar sürede bağlanır dememiz imkansız ama aylarla sınırlı olduğu muhakkak.

fatsam52

Üye
Üye
Peki ben 1 bucuk sene önce başvurdum reddedildi annemle yaşadığım için annemin emekli maaşı vardı şimdi ayrı eve çıktım tekrar başvurabilirmiyim aynı raporla ?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Başvuru yapılabilir 2022 maaşı kriterlerine uygunsanız maaş bağlanır. Muhtaçlık sınırı olan Temmuz ayı itibari ile 270 tl belirlenmiştir. Tüm gelir varsa evde bakım maaşı yıllık alınan yardımların aylık ortalaması da bu hesaplamaya dahil edilecektir.

Tekerlekli Sandalye