2022 aylık maaşı nasıl alabilirim

nahra

Üye
Üye
Selam herkese günaydın ben 3 senedir engelli maaşı alıyorum 2022 maaşı hiç başvurmadım nasıl başvuracağım ne tür belgeler isteniyor birde geriye dönük 2022 maaşı alabilirmiyim

SM-J700F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nahra

Üye
Üye
Halil bey yazıdan bir sey anlamadım bana sadece ne gibi evraklar lazım alabilmek için yardımcı olursanız sevinirim

septik

Editör
Editör
İl'de ikamet ediyorsanız valilik binasında, ilçede ikamet ediyorsanız kaymakamlıklarda bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına kimliğinizle gidin orada dolduracakları başvuru formu olacak elinizde mevcut %40 ve üzeri engelli sağlık raporu varsa yanınızda götürün sağlık raporunuz yoksa sydv sizi bir hastahaneye sevk eder, oradan alacağınız rapora göre ve size yapılacak olan gelir testinden çıkacak sonuçlara göre sizi yönlendireceklerdir.

nahra

Üye
Üye
%66 engelli raporu var yanlız rapor sosyal hizmetlerde rapor geri vermediler oradanmi alacağız yoksa bastan mi çıkaracağız engelli raporu

septik

Editör
Editör
[MENTION=16618]nahra[/MENTION];

%66 lık sağlık raporunu aldığınız hastahaneden aslı gibidir onaylı tekrar alabilirsiniz,

nahra

Üye
Üye
Hastayı hastaneye goturecegizmi hastanın hastaneye gitmesi zor yataktan zor kalkıyor hastane den nerden alabilirim çok soru sordum bilmediğim için bilgi almak istedim ilgilenirseniz sevinirim

septik

Editör
Editör
Estafururullah, tabiki soracaksanız sitemizin amacı öğrenmek istediklerinize bildiğimiz ölçüde cevap vermek, hatta sadece sitede görevli arkadaşlarımız değil, örneğin siz yarın yapmak istediğiniz işlemleri bitirdiğinizde edineceğiniz tecrübeyi yarın bir başka arkadaşımızın sorusuna cevap vererek destek olabilirsiniz.

Evet şahsen başvurulması gerekir, fakat siz netten hastahanenin telefonunu bulup bir arayın hastanızın durumunundan bahsedin belki yardımcı olurlar. Hastahanelerde sağlık kurulu diye bir bölümü var sanırım ordadır eski raporunuzun kopyası, hastahaneye gittiğinizde girişlerde bulunan danışmadan bilgi alabilirsiniz.

nahra

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim hastanede yasli bakim yeri var zaten orda var ise ordan alırım sonra valiliğe getirip başka işlem yok galiba tekrardan çok teşekkür ederim hayırlı geceler

Tekerlekli Sandalye