2022 Başvurumun üzerinden yedi ay geçti ne zaman karara bağlanır?

agahan05

Üye
Üye
ben yüzde 65 özürlü raporum var 24.10.2011 tarihinde özürlü maaşına başvurdum ama 7ci aya giriyor başvurum evrak takip sitesinden takip ediyorum orda şunlar yazıyor birde ne kadar toplu para alabilirim VARİDE
NO : 19.902.780 VARİDE
TARİHİ : 24.10.2011
GELDİĞİ
YER MERZİFON
KAYM T.C. KİMLİK
NO 58411384240
SİCİL NO : TAHSİS NO :
ADI : MEHMET SOYADI : KOÇ
EVRAK
NO : 132 EVRAK
TARİHİ : 14.10.2011
EK
SAYISI : 0 GİZLİ : Hayır
GELİŞ
ŞEKLİ : TAAHHÜTSÜZ
POSTA GELİŞ
NUMARASI :
KONUSU : DİĞER
Sıra
No Tarih Birim İşlem
1 24.10.2011
SOSYAL
YARDIMLAR D.B.
SİCİL AÇMA
SERVİSİNE
ELDEN SEVK
EDİLMEK
ÜZERE İŞLENDİ
2 24.10.2011
SOSYAL
YARDIMLAR D.B.
SİCİL AÇMA
SERVİSİNE
ZİMMETTEN
ÇIKARILDI

agahan05

Üye
Üye
verdiğinîz linkten baktım ama sorguladıgınız kişiye ait bilgiye rastlanmadı diyor bu iş yılan hikayesine döndü anlamadım gitti

agahan05

Üye
Üye
neden böyle oluyor anlamıyorum zaten ihtiyacı olmasa bir insanın bu maaşa başvurmaz ben artık bıktım vermeyeceklerse vermesinler lanet olsun verecekleri maaşa bu hükümet neyi dogru düzgün yaptıkı bu işi dogru yapsın imkanı olmayana oluyor olan zaten

polo42

Üye
arkadaşım yiğidi öldür hakkını yeme. neyi düzgün yaptı derken Allahtan kork. evet sosyal yarımlarda emekleme safhasında tam oturdu oturacak yerine derken, pat bakanlık değişiyor cemil cümle parasını alamıyor, ilacını alamıyor. benimde şikayetim var amma ben ekmek yediğim sofraya pislemem. nankör kedi gibi her kuyruğun acıdığında sahibini tırmalayacaksan çok mutlu olamazsın. sabır göstermek zorundasın. başkada bir çaremiz yok. danimarkada yaşamıyorsun burası Türkiye. ee öyleyse çokda ağlamanın zırlamanın faydası yok.çünkü sen kendini yırtsanda memur alışmış salla başını al maaşını olayına türkü çağırarak görüypor senin işini...... daha fazla konuşmak istemiyorum ne demek istediğimi anlayan anladı. zamanla inşallah Devlet kurumları yerine oturur. herşey tıkır tıkır işlemeye başlar bizde ölmez sağ kalırsak rahat bir nefes alırız.....

agahan05

Üye
Üye
kardeş iyi güzel yazmışsında bu devleti yöneten kim kurumlara hakim olan kim bir işin alt yapısını yapmadan işe çatıdan başlarsan olan bizim gibi ihtiyaç sahiblerine oluyor şunuda belirteyim ki kimsenin ihtiyacı olmasa bu maaşa başvurmaz kardeş

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
verdiğinîz linkten baktım ama sorguladıgınız kişiye ait bilgiye rastlanmadı diyor bu iş yılan hikayesine döndü anlamadım gitti

Evraklarınız halen Ankara'da işleme alınmaıştır bekleyip takip ediniz işleme alınca sistemde görünecektir.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
arkadaşım yiğidi öldür hakkını yeme. neyi düzgün yaptı derken Allahtan kork. evet sosyal yarımlarda emekleme safhasında tam oturdu oturacak yerine derken, pat bakanlık değişiyor cemil cümle parasını alamıyor, ilacını alamıyor. benimde şikayetim var amma ben ekmek yediğim sofraya pislemem. nankör kedi gibi her kuyruğun acıdığında sahibini tırmalayacaksan çok mutlu olamazsın. sabır göstermek zorundasın. başkada bir çaremiz yok. danimarkada yaşamıyorsun burası Türkiye. ee öyleyse çokda ağlamanın zırlamanın faydası yok.çünkü sen kendini yırtsanda memur alışmış salla başını al maaşını olayına türkü çağırarak görüypor senin işini...... daha fazla konuşmak istemiyorum ne demek istediğimi anlayan anladı. zamanla inşallah Devlet kurumları yerine oturur. herşey tıkır tıkır işlemeye başlar bizde ölmez sağ kalırsak rahat bir nefes alırız.....

Burası tartışma sitesi degil ortada evet bir mağduruyiet var kişi sıkıntısını dile getirmiş kurum degişti diye vatandaşı magdur edipte sonra nankörlük yapma acelen ne bekle verecez paranı diyemez, düpedüz saygısızlıgın daniskası olur, 7 ay olmuş maaş bağlanmamış, bırakın bu arkadaşı sitemizde yüzlerce kişi var 3-4 ay önce almaları gereken paralarını şimdi alıyorlar, kimse kurum degişti kusura bakma diyemez, görevini iyi yapan memurları tenzih ediyorum ama memurlugu mesaiyiyi doldurup eve gidip yatmak olarak gören sayısız memur var, yıllardır 2022 maaşları binlerce engelliyi magdur etmiştir, yüzbinlerce engelli maaş alıyor malmüdürlüklerinde kaç memur kaç engelliye maaşın artarsa, sigortalı işer girersen X durumun değişirse gel kuruma bildir cezalı duruma düşme dedi?
Kimse bu sitede kimsenin propagandasını yapmasın bırakın mağdur olan mağduriyetini, mutlu olan mutluluğunu menfi olarak bildirsin kimsenin duygularını yargılamayın kimsenin mesajına bir sataşma cevabı vermeyin, konuyu kilitlemiyorum arkadaşın sorusu devam ediyor ayrıca bu konu ve sitedeki bütün konularda tartışma yaratan ve gereksiz polimikler oluşturan kişileri yasaklarım konuyu burda kapatıyorum bu konuda mesaj yazlırmasın yapan kişiyi yasaklamak zorunda kalacagım.

agahan05

Üye
Üye
lütfen bana yardımcı olun ben yüzde 65 özürlü
raporum
var 24.10.2011 tarihinde
özürlü
maaşına başvurdum ama
7ci aya
giriyor başvurum evrak
takip
sitesinden takip
ediyorum orda
şunlar yazıyor birde ne
kadar
toplu para alabilirim
VARİDE
NO : 19.902.780 VARİDE
TARİHİ : 24.10.2011
GELDİĞİ
YER MERZİFON
KAYM T.C. KİMLİK
NO 58411384240
SİCİL NO : TAHSİS NO :
ADI : MEHMET SOYADI :
KOÇ
EVRAK
NO : 132 EVRAK
TARİHİ : 14.10.2011
EK
SAYISI : 0 GİZLİ : Hayır
GELİŞ
ŞEKLİ : TAAHHÜTSÜZ
POSTA GELİŞ
NUMARASI :
KONUSU : DİĞER
Sıra
No Tarih Birim İşlem
1 24.10.2011
SOSYAL
YARDIMLAR D.B.
SİCİL AÇMA
SERVİSİNE
ELDEN SEVK
EDİLMEK
ÜZERE İŞLENDİ
2 24.10.2011
SOSYAL
YARDIMLAR D.B.
SİCİL AÇMA
SERVİSİNE
ZİMMETTEN
ÇIKARILDI

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Beklemekten başka yapacak bir şey yok. 2022 maaşı bağlanma süreci bazen 1 yılı bulabiliyor.

Tekerlekli Sandalye