2022 Engelli Maaşı Bankaya Devredilir mi ?

Bordo_61

Üye
Üye
Merhabalar,

Net olarak bilmiyorum ama olmuyor galiba, bu konuda net bir bilgi var mı ? ve alınıyorsa o bankadan kredi çekme şansımız var mı ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tam olarak neyi soruyorsunuz anlayamadım?

Bordo_61

Üye
Üye
Aldığım 2022 engelli maaşını banka'ya devir edip oradan çekebilir miyim ? eğer devir ediliyorsa o bankadan kredi çekme şansım olabilir mi ?

kadirekinci

Üye
Üye
Maalesef bankaya devredemiyorsunuz, zamanında ben uğraştım başarısız oldum.

PTT'den daha 2022 Maaşı yatan hesabınızın ekstresini alarak Kredi çekeceğiniz bankaya sunabilirsiniz.

PTT'De ING Bank, Aktifbank ile anlaşmalı ve PTT üzerinden de kredi çekebilirsiniz.

Bordo_61

Üye
Üye
PTT aylık alanlara kredi veriyor, üç ayda bir alanlara yani 2022 maaş alanlara maalesef vermiyor.

kadirekinci

Üye
Üye
PTT aylık alanlara kredi veriyor, üç ayda bir alanlara yani 2022 maaş alanlara maalesef vermiyor.

Daha önce Herhangi bir bankadan Kredi/Kredi kartı alıp düzenli kullandıysanız Özel bankalardan kredi alabilirsiniz.

PTT'den de kredi alabilirsiniz çünkü kredi'yi PTT vermiyor, ING Bank ve Aktifbank veriyor. PTT Aracı.

Bordo_61

Üye
Üye
Aktifbank müşteri temsilcisi olmuyor diye belirtti,

Kredi kullanıyorum henüz ödemem bitmedi, taksitleri hiç geciktirmedim, kredi kartının ise 1 kez ödemesini geciktirdim. İNG bank ile görüşmedim henüz.

Daha önce Herhangi bir bankadan Kredi/Kredi kartı alıp düzenli kullandıysanız Özel bankalardan kredi alabilirsiniz.

PTT'den de kredi alabilirsiniz çünkü kredi'yi PTT vermiyor, ING Bank ve Aktifbank veriyor. PTT Aracı.

kadirekinci

Üye
Üye
Aktifbank müşteri temsilcisi olmuyor diye belirtti,

Kredi kullanıyorum henüz ödemem bitmedi, taksitleri hiç geciktirmedim, kredi kartının ise 1 kez ödemesini geciktirdim. İNG bank ile görüşmedim henüz.

Aktif(Kapanmamış) bir krediniz varsa o krediyi kapatmadan yeni bir kredi çekmeniz çok zor.

Kredi kartınızın borcunun asgarinisi ödediyseniz Ödeme bilgilerinin saklanıldığı Kredi kayıt bürosuna " gününde ödedi" şeklinde geçmiştir.

Eğer asgariyi bile gününde ödemediyseniz ama sonra kartı düzenli olarak kullanıp, ödediyseniz yine bir sorun teşkil etmez.

Aktif krediniz olmasa birçok özel banka kimlik ile anında kredi verirdi. Yine de şube'lere giderek danışmanızda fayda var.

Teb, Denizbank gibi bankalar bunlardan birkaçı.

Bordo_61

Üye
Üye
Taşekkürler,

Şans işte ilk kez asgariyi bile ödeyemedim.

Borcu kapatmanın bir yolunu bulup, yeniden deneyeceğiz başka çare yok.

Tekerlekli Sandalye