2022 engelli maaşı için engelimle alakasız bölümlere muayene için gönderdiler

sinandeniz

Üye
Üye
selam arkadaşlar benim 20 gün önce 2022 engelli maaşımı kestiler sebep olarakta adres değişikliği söylendi ki böyle birşey olmadı yani adres falan değişmedim ben hiç neyse söylemek istediğim tekrardan sosyal hizmetlere 2022 engelli maaşını çıkartmak için başvurdum ve beni hastahaneye sevdeceklerini söylediler + benim önceki raporum süresiz olmasına rağmen neyse sevk ettikleri hastahaneye gittim ve bana gün verdiler muayne olmam için 3 ay sonrasına ben biraz işi hızlandırmak için araya bazı nufuslarımdan katarak verdikleri randevu tarihini biraz aşşağıya aldırttım 1 hafta sonraya kadar indirttim bu süreyi ve randevu günüm bugündü muayne olmak için gittim ve kendi kafalarına göre 7 değişik bölüm doktorun gönderdiler işte buya tamam gönderdilerde şimdi gönderdikleri doktorlara bakıyorum benimle uzaktan yakından alakası olmayan bölümler ben omurilik felciyim gittiğim bölümler KBB GÖZ DAHİLYE NOROLAJİ FİZİK PİSİKİYATRİ GENEL CERRAHİ GENEL CERRAH DOKTORUDA TUTTU ya ben birde sizi PİLASTİK CERAHİSİNE GÖNDEREYİM BİRDE O BAKSIN diyere pilastik cerrahına sevk etti etti 8 değişik bölüm iyi güzel güzelde şimdi omurilik felci bir hastanın şu bölümlerle ne alakası var hadi fizik tamam norolojide tm da diğerleri ne yani anlicanız fizik ve noroloji haricinde diğer doktorlar puan veremediler veremediler adamlar nerden nasıl versinler benim o bölümlerle alakalı bir sıkıntım yokkki işte böyle arkadaşlar adana dan olan arkadaşlara ön bilgi olmaı açısından olanları paylaşmak istedim ve paylaşmaya devam edecem hı muayne diye gittim bugün neyse baktımki öylene kadar tüm bölümleri bitirdim sağlık kuruluna evrakları verdim madem bitirdim öyleden önce diyerek saat 2 de burda ol heyete gireceksin dedi saat 2 de heyete girdim raporu skaymakamlığa 15 gün sonra göndereceklerini söyleyerek beni gönderdiler bakalım 15 gün sonra kontrol etmek için sosyal yardımlaşmaya gidecem alakam olmayan bölümlerden nasıl bir rapor sonucu çıkacak sa artık hayırlısı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ama sinan zaten sağlık kurulu raporu alırken tüm bıranş dr ları dolaşılıyor. Örnekse benim gözden bir sorunum olmadığı halde göz dr'una pskolojik bir hastalığım olmadığı halde psikiyatriye gittim.

sinandeniz

Üye
Üye
evet evette hailil bey şimdi yani öyle alakasız bölümlerede gidince adamlar bakıyo evet diyo sorunun ne e doğal olarak ortada o bölümle ilgili bir sorun olmadığı için bön bön bakıyorum adamlara adamlarda bişe diyemeyip derece vermeden gönderiyorlar buda rapor oranın dğşük olmasına sebep oluyo valla öyle alaksız bölümlere gönderdilerya bir ara düşündüm iyi ki dedim kadın doğum veya kadın hastalıkları bölümüne göndermediler :)

ilerlemeleri gelişmeleri paylaşırım

septik

Editör
Editör
Sinan 10 yıl önce farklııydı sanki hangi dr ise ordaki görveli işertliyordu gerçi bu gün ne bilmiyorum ama sen görünmek itediğin dr ye yönlendir hadi diyelim başaramadın başhekim hastahane yönetimi kimn ne gerkiryorsa yap yapmanda gerekir olaylara bir bak kimse seninle ilgilenmek istemiyorsa ilgilenmesini sağla dönemi yok sayılma varsan etkin olsun

Tekerlekli Sandalye