2022 engelli maaşı rapor artışı?

mert

Üye
Üye
bir sorum daha olacak daha önceki raporum yüzde 56 ,di bugün sydv gittim şuanki çıkarmış oldugum yüzde 81 rapor syvd verdim daha önce aldıgım engelli maaşını aynı miktarda mı alacam yoksa yeni çıkardıgım rapor üzerinden farklımı alacam engelli maaş günüm ayın 7 sinde

septik

Editör
Editör
Yeni raporunuza göre artık, %70 ve üzeri olan engelli maaş tutarını alacaksınız, O miktarda yıl sonuna kadar 1840 tl.

Yalnız engelli maaşları yeni güncellendi sizde yakın zamanda yeni raporu teslim ettiğiniz için bu aya yansımamış olabilir, İsterseniz kontrol edin. eski tutar yatmışsada bir kaybınız olmaz bir sonraki ay farkla beraber öderler. Sebep, engelli maaşları peşin ödenir, eylül maaşınız hak eddilmişse %70 üzerinden ödenmeli.

mert

Üye
Üye
Yeni raporunuza göre artık, %70 ve üzeri olan engelli maaş tutarını alacaksınız, O miktarda yıl sonuna kadar 1840 tl.

Yalnız engelli maaşları yeni güncellendi sizde yakın zamanda yeni raporu teslim ettiğiniz için bu aya yansımamış olabilir, İsterseniz kontrol edin. eski tutar yatmışsada bir kaybınız olmaz bir sonraki ay farkla beraber öderler. Sebep, engelli maaşları peşin ödenir, eylül maaşınız hak eddilmişse %70 üzerinden ödenmeli.
septik hocam şimdi gördüm yazdıgınız konuyu ben de size özel mesaj atmıştım kusura bakmayın şuan e devletten baktım 1226 tl yatmış gözüküyor tşkler ederim septik hocam

mt_44

Üye
Üye
43 yaşında evli 3 çocuk babası birinin 18 yaş altı bir çocuk ile aynı miktarda maaş alması'nın bir açıklaması varmıdır.

mert

Üye
Üye
43 yaşında evli 3 çocuk babası birinin 18 yaş altı bir çocuk ile aynı miktarda maaş alması'nın bir açıklaması varmıdır.
alakası sudur kardeşim rapor oranı yüzde 40 yada yüzde 60 olsa 18 yaş altı bireyinde aynı oranda olsa aynı engelli maaşı alır 1226 tl yüzde 70 yukarısada 1840 alıyor saygılar

Tekerlekli Sandalye