2022 Engelli Maaşı SMS İle Bilgilendirme

Erzurum25

Üye
Üye
Merhaba normalde her ay 2022 engelli maaşım ödeme gününde tarafıma SMS üzerinden bilgilendirme yapılıyordu.Son 2 aydır SMS gönderilmiyor.Bunun nedeni nedir.Bankamı aradım sorun bizimle ilgili değil dediler.Sosyal vakıfı aradım telefona bakılmadı.Bu durumda ne yapmam gerekiyor.Hangi kurumdan bilgi almam gerekiyor.Sorun bir türlü çözülemedi.Yardımcı olur musunuz.

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 maaaşı ayın 8. olup bugün hesabına yatan yada çeken var mı arkadaslar ?

serbetcimehmet

Üye
Üye
normalde cumartesiyi pazara baglayan dün gece 12/30 da yatardı saaat 03 e kadar ptt online işlem merkezine giriş yapılamadı sorun vardı o saate kadar yatmamıstı az evvel baktım yok yok yatmamıs sanırım cumartesi ayın 8 olsaydı cuma gününden yatacakdı pazara gelen ler ise maaş günü pazartesi yatacak yani bu gece 00/30 dan sonra yatabilir

septik

Editör
Editör
[MENTION=24012]Erzurum25[/MENTION]

Sms uygulamasını sanırım ptt yapıyor olmalı, Asp bakanlığı E Devlet üzerinden zaten bildiriyor. Maaş çekmeye gittiğinizde ptt ye bir danışın derim.

[MENTION=1932]serbetcimehmet[/MENTION] [MENTION=10570]xxmehmetxx03[/MENTION]

Bazı bölgelerde sorun yaşanıyor galiba. Normal şartlarda doğum tarihinin son rakamı 3- 8 olanlar, ptt kartı ile bugün ptt matikten veya diğer banka atm lerinden çekebilmesi gerekiyordu. En kötü ihtimalle yarın sabah ptt şubeleri gişelerinden maaşınızı çekebilirsiniz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
SMS uygulamasını ilkkez duydum. Bu bilgilendirmeyi almak için ne yaptınız siz?

xxmehmetxx03

Üye
Üye
bi arkadaş cekmiş gündüz öyle yazmişlar sen baktin abi tekrar

serbetcimehmet

Üye
Üye
ayın 8 de alanların maaşları şimdi yattı arkadaslar

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, bazı yerlerde sistemde çıkan sorun sebebi ile pazar günü kartlarla maaş çekmek mümkün olmamış, fakat bir çok yerde sorunsuz maaşlar çekilmiş.E Devlette maaşınız hazırdır şeklinde açıklama yazısı olanlar en geç bugün ödemelerini almışlardır.

Erzurum25

Üye
Üye
SMS uygulamasını ilkkez duydum. Bu bilgilendirmeyi almak için ne yaptınız siz?

Yok birşey yapmadım kendileri gönderiyordu aslında çok önemli de değil e-devletten bakamadığım için telefondan bilgilendirme yapılıyordu devam etseydi iyi olurdu

Erzurum25

Üye
Üye
[MENTION=24012]Erzurum25[/MENTION]

Sms uygulamasını sanırım ptt yapıyor olmalı, Asp bakanlığı E Devlet üzerinden zaten bildiriyor. Maaş çekmeye gittiğinizde ptt ye bir danışın derim.

[MENTION=1932]serbetcimehmet[/MENTION] [MENTION=10570]xxmehmetxx03[/MENTION]

Bazı bölgelerde sorun yaşanıyor galiba. Normal şartlarda doğum tarihinin son rakamı 3- 8 olanlar, ptt kartı ile bugün ptt matikten veya diğer banka atm lerinden çekebilmesi gerekiyordu. En kötü ihtimalle yarın sabah ptt şubeleri gişelerinden maaşınızı çekebilirsiniz.

Tamam teşekkürler peki birde annem için ptt kartı aldım.Ptt şubesinden kartın şifresini cep telefonunuza göndereceğiz denildi.Aradan 1 hafta geçmesine rağmen şifre halen sms olarak gelmedi.Bu durumda ne yapabilirim.Beklemeye devam edeyim mi gelir mi şifre uzun sürdü

Tekerlekli Sandalye