2022 engelli maaşı yeni Yönetmenliği Hakkında

sinandeniz

Üye
Üye
selam arkadaşlar benim 2022 engelli aylığım adres değişkliği yaptığım söylenerek kesilmişti 2013 mart ayında tekrar başvuru yapmıştım dün sosyal yardımlaşmaya durumunu öğrenmek için gittim Adana / Seyhan maaş başvurumun red edildiği ancak Temmuz ayında yeni Yönetmenliğin kuruma iletileceğini ve tekrra 2022 maaşı başvurusunda bulunanların dilekçeleri incelenip yönetmenliğe uyanların başvurularının onaylanacağını söyledi kurum yetkilileri bakalım artık nekadar doğru nekadar yanlış bekleyip görecez söyledikleri Temmuz ağustosun başı gibi kuruma giderek konu hakkında bilgi alabileceğimi de ekledi kurum da çalışan memur arkadaş

Hoş bu çıkacak yeni yönetmenliktende pek bir beklentim yok ya neyse :) yinede ALLAHTAN ümit kesilmez hakkımızda hayırlısı neyse onu versin kurban olduğum ALLAH cümlemize

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İnşallah temmuzda çıkar bu belirsizlik insanı deli ediyor, kurum maalesef yönetmelik durduruldu diyor eski yönetmelikte kaldırıldı... eee müracat ne olacak deyince bugün git yarın gel...

toprakadam

Üye
Üye
selam arkadaşlar benim 2022 engelli aylığım adres değişkliği yaptığım söylenerek kesilmişti 2013 mart ayında tekrar başvuru yapmıştım dün sosyal yardımlaşmaya durumunu öğrenmek için gittim Adana / Seyhan maaş başvurumun red edildiği ancak Temmuz ayında yeni Yönetmenliğin kuruma iletileceğini ve tekrra 2022 maaşı başvurusunda bulunanların dilekçeleri incelenip yönetmenliğe uyanların başvurularının onaylanacağını söyledi kurum yetkilileri bakalım artık nekadar doğru nekadar yanlış bekleyip görecez söyledikleri Temmuz ağustosun başı gibi kuruma giderek konu hakkında bilgi alabileceğimi de ekledi kurum da çalışan memur arkadaş

Hoş bu çıkacak yeni yönetmenliktende pek bir beklentim yok ya neyse :) yinede ALLAHTAN ümit kesilmez hakkımızda hayırlısı neyse onu versin kurban olduğum ALLAH cümlemize

selam sinan kardeş senin icin üzüldüm inşallah sorunun çözülür ve mağduriyetin giderilir sadece adres değişikliği icinmi
peki başka ne icin red olundugunu söylemedilermi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Güncel bilgi için teşekkürler sinan.

reconx

Üye
Üye
kardeşim bende geçen sene mart ayında basvurdum 2022ye ama red cıktı yeni genelgeye baz alınarak şimdi bu yeni genelge cıktıgında benim maaşım baglanırsa ben 1.5 senelik paramı alabilcekmiyim

sinandeniz

Üye
Üye
benim maaşım adres değişikliğinden dolayı kesildi adres değişikliğinden kesildi ama ben adres değişmemiştim yinede kestiler 144 aradım telefona çıkan kişi bana adres değişikliğiniz sisteme düşmüş eylül ayında 2 dönem olarak alacaksınız dedi iyi güzel ben yine türkiye memurları aralarındaki bilgi kopukluğu güvensizliğimden dolayı kalktım birde kuruma gittim kurumdada bana red edildiği ancak temmuzda bize yeni yönetmenliğin geleceğini ve ozaman tekrar uğramamı bilgi almamı söyledi bu nasıl bişe anlamadım neden 144 hattındaki kişi bana öyle dedi ve neden kurum daki memur red dedi bune lahanaaa bune turşu şimdi

Tekerlekli Sandalye