2022 engelli maaşımın bağlanıp bağlanmadığını nereden öğrenebilirim?

fkaptan

Üye
Üye
Arkadaslar yaklaşık 4 ay oldu evraklarımı gonderelı ama hiç bi şekilde hiiç bi yerden bilgi alamıyorum maaşım baglandı mı baglanmadı mı ne oldu ne bitti ? Nasıl ne şekilde ögreneblirm ? Yardımcı olrsanız sevnırm . . . .ii bayramlar . . .

Moderatörün son düzenlenenleri:

fkaptan

Üye
Üye
2022 Sayılı Kanuna Göre Emekli Evrak Takibi Sonucu
Adı : DERYA Soyadı : KAPTAN
T.C.Kimlik No : 11102780684 Emekli Sicili : 752890418
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : MUHTAÇ Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 3/09/2010 Durumu :
Yazışma Tarihi : -- Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 0 Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama : -------
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 03/09/2010 Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 1803.92

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hayırlı olsun maaşınız baglanmış ve birikmiş paranız gönderilmiş şimdi yapmanız gereken olay şu:

Birikmiş paranız için ziraat bankasına gidip birikmiş olan 1803.92 lirayı tc kimlik numaranızın bulunduğu kimlikle çekebilirsiniz, sonra aralık ayında dönem maaşınızı almaya başlayacaksınız. Bu gönderilen paranın içinde eylül ayı dönem maaşı olup olmadığı burda yazmıyor onun için birde postaneden 2022 maaşınız varmı diye baktırınız eger varsa onuda çekin yksa zaten bu birikmiş paranın içerisinde gönderilmiştir.

fkaptan

Üye
Üye
Hayırlı olsun maaşınız baglanmış ve birikmiş paranız gönderilmiş şimdi yapmanız gereken olay şu:

Birikmiş paranız için ziraat bankasına gidip birikmiş olan 1803.92 lirayı tc kimlik numaranızın bulunduğu kimlikle çekebilirsiniz, sonra aralık ayında dönem maaşınızı almaya başlayacaksınız. Bu gönderilen paranın içinde eylül ayı dönem maaşı olup olmadığı burda yazmıyor onun için birde postaneden 2022 maaşınız varmı diye baktırınız eger varsa onuda çekin yksa zaten bu birikmiş paranın içerisinde gönderilmiştir.

PTT ve Ziraat Bankasına Gittim ama EVRAK gelmesı lazımmış bana ? BU evrak neyin nesidir? Tam umutlanmısken :) Yardımlarınızı Beklıyorum ii günler . . .

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Postaneye 2022 maaşımı almak istiyorum diye gidin kimliğinizi verin baksınlar hesabınızda bi maaş varsa maaşınız birikmiş paranın içinde degildir eger postane yok derse gönderieln toplu paranın içindedir.

Ziraat bankasın gidip kimliğinizle birikmiş paranızı çekebilirsiniz, bankadaki memur her ne kadar evrak gelecek demiş olsada siz ısrar edin, önceden ödeme emri gönderiliyordu banka ona göre ödeme yapıyordu ancak daha sonra banka kimlikle ödeme yapmaya başladı siz memura durumu izah edin olmazsa müdüre kadar durumu anlatın, ama daha öncesinde 170 i arayıp durumu bi ögrenin parayı banka hesabına geçmişlermi kontrol edin 170 ewet derse bankada ısrarcı olun, 170 sürekli meşgul çalabilir sürekli arayın 2022 maaşım onaylanmış para hesaba geçmemiş bi kontrol ettirecektim deyin yardımcı olurlar.

fkaptan

Üye
Üye
170'i aradım Çok CİDDİ bi şekilde yardım aldım ordan . . . Elimde olsada sizlerede sunabilsem resmen dalga gecıyorlar . . . Neyse Mutlaka bana bi makbuz gelicekmıs öyle dıyor Beyefendi ne yapmamız gerek bu durumda :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Para mutlaka en geç 10 gün içinde hesaba geçer siz hergün sürekli gidip hesabınıza baktırın SGK ile işiniz bitmiş paranızı göndermişler artık iş ziraat bankasında muhatabınız banka sürekli gidip kontrol ettirin şu anda başka yapacak bişi yok inanın...

radikal

Üye
Üye
arkadaşım tc numaranız ve sicil numaranızı silmenizi tavsiye ederim olası bir problemle karşılaşmamak adına

p4sk4l

Üye
Üye
selam ben 6 ay önce özürlü maaşına başvurdum halendaha maaşım bağlanmadı internetten giriyorum sadece evrak sıraya alındı diyo bu kaç aydaha sürecek mal müdürlüğüne ğittim ordada bana denilen sana bir zarf gelecek onunla beraber paranı cekeceksin diyolar bu nebiçim iş anlamadım yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yapacak bişey yok malasef. Beklemeye devam edeceksiniz. Siz ara ara evrak takip sitesini kontrol ederek değişiklik olunca buraya yazınız.

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar bunu yazmam belki geç oldu ama söylemenın faydası olur belki. gönderilecek ama bir türlü gelmeyen o evrakını aslını merkez postaneden sorun raflarda bir yerlerde kalmıştır bulurlar. Ayrca diyelim onlar bulamadı bir sgk merkezine gidin, durumu anlattın onlar bilgisayardan çıktı olarak aynısını verebilirler. Ben almıştım.

Birey

Üye
Üye
P4sk, arkadaşım tam olarak ne yazılıyor belki o zaman anlarız durumu. Mal müdürlüğü harbiden malların çalıştığı bir yer. (burdakiler öyleydi) Heralde evrak gelecek yani onu bizde biliyoruz değil mi:) p4sk, arkadaşım, evraklarını sgk internet sitesinden takib et. onaylandığını gördüğün zaman bir hafta sonra yukarda dediklerimi yaparsan paranı erken almış olursun.

leyloo

Üye
Üye
selam kayın vali
demin özürlü maaşının ne zaman bağlanacağını nasılöğrenebilirim

leyloo

Üye
Üye
mehmet bey göndermiş olduğunuz link açılmıyorr nasıl yapabilirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Zaman zaman adres geçici olarak hata veiryor çeşitli saatlerde kontrol ederseniz açılacaktır.

mahinur

Üye
Üye
yaşlılık aylığı kesildi

merhaba babam 85 yaşında aktabamız olan muhtar babama yaşlılık aylığı bağlattı 1 yıl kadar aylık aldı durumunda hiç bir değişiklik olmadığı halde muhtarla annemin bi husumeti yüzünden aylığı kesildi ne yapmalıyız yardımcı olun lütfen

Tekerlekli Sandalye