2022 engelli orani

haykolik

Üye
Üye
Selamun aleyküm değerli arkadaşlar ve yöneticiler eşim şeker tansiyon nöropati layrca ilaç kullanıyor 300 mg hastası ayrıca tek kulagı duymuyor yüzde 80oraninda bu hastalıklardan oran ne kadar alır acaba şimdiden vereceniz cevaplar için teşekkürler

okatur

Üye
Üye
898 tl alır % 70 in üzerinde raporu olanlar

haykolik

Üye
Üye
yokmu cevap verecek bir arkadaş yada yöneticimiz

okatur

Üye
Üye
yokmu cevap verecek bir arkadaş yada yöneticimiz
Dedimya 898 tl alır Aralık'taki zam ile ne kadar olur bilmiyorum forumda zaten var oraya baksana haykolik kardeş 2022 maaşları başlıklı konuya bak ordan görürsün

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haykolik

Üye
Üye
Gardaş ne kadar para alacagıni degil engelli orani ne kadar alabilir onu sordum yazdım iyi okurmusun

septik

Editör
Editör
[MENTION=3187]haykolik[/MENTION]

A slm. Saydığınız hastalıkları ilgili branş doktorları tarafından incelenip hangi düzeylerdede olduğu tespit edilip ona göre oran belirleyebilir, burada bizlerin cevap verebileceği bir soru değil.

deadly_sin

Üye
Üye
Selamun aleyküm değerli arkadaşlar ve yöneticiler eşim şeker tansiyon nöropati layrca ilaç kullanıyor 300 mg hastası ayrıca tek kulagı duymuyor yüzde 80oraninda bu hastalıklardan oran ne kadar alır acaba şimdiden vereceniz cevaplar için teşekkürler

hocam bende beyin kanamasına bağlı noröpati hastasıyım ve engelli emekliyim,kendi beyin kanaması hastalığım konuşma bozukluğu artı noröpati den yüzde 57 almıştım ben 2018 de...eşinizin oran almada, hastalığın seyri yaş kullandığınız ilaçlar kulağının duymaması ile son oranları bilmemekle birlikte yüzde 60 üstü alırsınız diye düşünüyorum,ama hastalıklara dahil ne varsa götürün ilaç rapor vs...çok geçmiş olsun.

Tekerlekli Sandalye