2022 Evrak takip sitesindeki "durumu" kısmındaki degişiklik ne oluyor

şıvık

Üye
Üye
Adı : Soyadı :
T.C.Kimlik No : Emekli Sicili :
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : MUHTAÇ Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 10/12/2010 Durumu :
Yazışma Tarihi : -- Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 0 Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama : -------
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 10/12/2010 Ödeme Durumu : EMEKLİ NEVİ DEĞİŞİKLİĞİ
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 5647.34
Online Ödeme Açıklama :
Evrak Açıklamaları
Havale Yeri Tarih Açıklama 2. Tarih 2. Açıklama
TAHSİS 25/11/2010 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 0

daha önceden düşük maaş alıyordum fakat raporum doğrultusunda yazdığım dilekçeyle emekli nevi değişti ve MUHTAÇ konumuna geldi ama bu ay maaşta bi değişiklik olmadı ve burada online ödeme tutarı gözüküyo fakat bunu alamadım bu tutar nedir nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Siz zaten maaş alıyormuydunuz maaşınz ilk bağlandıgında kaç lira toplu para aldınız, ne dilekçesi gönderdiniz detaylıca anlatırsanız daha detaylı yanıtlamaya çalışayım

şıvık

Üye
Üye
evet maaş alıyorduk fakat raporla orantılı olarak duşuk oranda maaş alıyorduk rapor %80 ve 3 aylık aldığımız 508 civarı bizde dilekce ile raporun fotokobisini gondererek aynı oranda raporu olanların daha yuksek maaş aldığını bizim neden duşuk aldığımızı belirttik ve ekrandaki değişiklik oldu ve online odeme olarak oradaki tutar gozuktu...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anladım sanırım size her dönem 300 lira civarında bi eksik ödeme yapılmış dolayısıyla bu durum sizin farkedip belirtmenizle düzeltmiş ve almadıgınız hakkınız olan ücreti aradaki 300 liralık dönem farklarını biriktirip toplayıp size göndermişler siz daha önce ilk maaşınız bağlandıgında 5647 lira almadıysanız eger size şuan gönderilen para miktarıbu gibi görünüyor siz daha önce maaşınınz baglandıgında kaç lira toplu para aldınız?
Emekli nevi 98 liralık sınırdan az oldugunuzdan dolayı muhtaç yazılmış o kısım önemli degil takılmayın siz o kısma..

şıvık

Üye
Üye
ilk maaşa 1994 yılında başlanmıştı o yuzden o gunku para miktarında ne kadar alındı tam olarak bilmiyorum... burada belirtilen miktar olması mumkun değil o yılki rakamlara bakarak solediğiniz gibi alınmayan yıllara ait ucret hesaplanmış muhtemelen... peki bu nezaman yatar hesabıma bi bilginiz var mı yada nereden bilgi alabilirim teşekurler...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Online Ödeme Tutarı : 5647.34
bu para 1994 den bu yana almadıgınız paradır, bu parayı size göndermişler ancak alabilmeniz için size ödeme emri gönderilecek o ödeme emri ile ziraat abnkasından mevcut 5647 lirayı alacaksınız.

şıvık

Üye
Üye
bilgilendirdiğiniz için çok teşekur ederim... iyi geceler...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu arada bu kadar zaman sonra eksik maaş aldıgınızı tespit edip dilekçe yazıp maaşınızı arttırıp paranızı aldıgınız için sevindim tebrik ederim sizi.

şıvık

Üye
Üye
iyi gunler mehmet bey

Adı : Soyadı :
T.C.Kimlik No : Emekli Sicili :
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 17/12/2010 Durumu :
Yazışma Tarihi : -- Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 0 Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama : -------
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : Ödeme Durumu : --
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 0.0
Online Ödeme Açıklama :
Evrak Açıklamaları
Havale Yeri Tarih Açıklama 2. Tarih 2. Açıklama
TAHSİS 25/11/2010 EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 17/12/2010 ÖZÜRLÜ AYLIK TALEBİNİZ YAZISI

daha önce evrak tahsiste diyodu ama şimdi yeniden durum değişikliği olmuş ve ödeme iptal edilmiş neden boyle olmuştur nereye itiraz etmemiz gerekiyo ne gibi bi girişimde bulunmamız gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizin evraklarınız çok eski yani başvurunuz çok eski dolayısıyla yeniden bir başvuru isteyip durumunuzu güncellemek istemiş olabilirler, bu konuda benim anladığım kadarıyla
17/12/2010 ÖZÜRLÜ AYLIK TALEBİNİZ YAZISI
bu yazıdan anladığım çıkardığım sonuç bu..
Malmüdülüğü evraklarınızı durumunu terkar inceleyip muhtaçtır diye yazı göndermesi halinde paranızı hesaba geçerler, sanırım 94 den bu yana durumunuzda değişiklik olup olmadığı hakkında bilgi istemişler.
Malmüdürlüğüne gidip bu iki durumuda önce paranın hesaba geçip sonradegişen kısmı malmüdürlüğündeki memurla görüşün neden böyle olduğunu ögrenip bizimlede paylaşın lütfen benim anladığım kadarıyla böyle olması lazım.

şıvık

Üye
Üye
tekrardan merhabalar konu hakkında tekrar bilgi vermek istedim mal müdürlğüne gittik fakat bize soylenen onlar size kağıt göndermişler onu bekleyin o gelince ne yapılacağına karar verelim cevabı oldu peki bu kağıt gelmeden nasıl bilgi alabilirim...??? ne yapmam gerekli??

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bahsi geçen evrakın size gelmesini yada malmüdürlüğüne ulaşıp akabinde gerekli düzenlenmelerin yapılmasını beklemekten başka bi çare görünmüyor şuanda beklemek gerekiyor.

şıvık

Üye
Üye
yardımlarınız için çok teşekür ederim...

Tekerlekli Sandalye