2022 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Haziran ayı itibariyle evde bakım aylığı yatan illerin listesi her ay olduğu gibi Mart ayında da sitemizde en güncel haliyle paylaşılmaya devam edecek. Haziran ayı ile devam etmektedir. Alınacak miktar: 2.354 TL’dir.

Aşağıda liste halinde 81 ilimiz sıralanmıştır. Yatan iller oldukça listede adı geçen illerin karşısına YATTI diye ibare düşülecektir.

ÖNEMLİ UYARI:

Değerli arkadaşlar uzunca bir süredir çoğu sözde haber sitesi sırf ziyaretçi çekmek için sitelerinde bakım maaşı yatan iller konusunu açmakta ve yatmayan illeri yattı olarak göstermekte. Geçenlerde bir üyemiz bana özel mesaj yazarak şu serzenişte bulundu. “İnternet bankacılığı kullanmıyorum. X haber sitesinde bulunduğum ildeki evde bakım maaşının yattığını okuyunca bankaya gittim. Ancak aylık yatmamıştı. Evde engelli çocuğumu bırakıp bankaya gitmek benim için çok zor oluyor.”

Bu özel mesajı okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Bu durumun farkındayım hatta bu aymazlığı büyük haber siteleri bile yapıyor. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyin. Engelliler.gen.tr sitesinin diğer sitelerden farkı şu. Bizde her ilde bulunan engelli üyelerimiz ve yakınları kendi illerinde maaş yattığında konu altına gelip yattığını yazıyor. Bizlerde ona göre listeyi güncelliyoruz. Bu sözde haber sitelerinde böyle bir durum olmadığı için tamamen sallama haber yapıyorlar. Tekraren: Bu türden sözde haber sitelerine itibar etmeyin lütfen.

HAZİRAN AYI EVDE BAKIM AYLIĞI YATAN İLLER LİSTESİ:

subat-ayi-evde-bakim-maasi-yatan-iller-2022-min-min.jpg

01 Adana YATTI
02 Adıyaman
03 Afyon YATTI
04 Ağrı
05 Amasya
06 Ankara YATTI
07 Antalya YATTI

08 Artvin
09 Aydın
10 Balıkesir YATTI
11 Bilecik YATTI

12 Bingöl
13 Bitlis
14 Bolu YATTI
15 Burdur
16 Bursa YATTI
17 Çanakkale YATTI

18 Çankırı
19 Çorum
20 Denizli YATTI
21 Diyarbakır YATTI

22 Edirne
23 Elazığ
24 Erzincan
25 Erzurum
26 Eskişehir
27 Gaziantep
28 Giresun
29 Gümüşhane
30 Hakkari
31 Hatay YATTI
32 Isparta
33 Mersin
34 İstanbul YATTI
35 İzmir YATTI

36 Kars
37 Kastamonu
38 Kayseri YATTI
39 Kırklareli
40 Kırşehir YATTI
41 Kocaeli YATTI
42 Konya YATTI

43 Kütahya
44 Malatya YATTI
45 Manisa YATTI

46 Kahramanmaraş
47 Mardin
48 Muğla
49 Muş
50 Nevşehir
51 Niğde YATTI
52 Ordu YATTI

53 Rize
54 Sakarya YATTI
55 Samsun YATTI

56 Siirt
57 Sinop
58 Sivas
59 Tekirdağ YATTI
60 Tokat YATTI

61 Trabzon
62 Tunceli
63 Şanlıurfa YATTI
64 Uşak YATTI

65 Van
66 Yozgat
67 Zonguldak YATTI
68 Aksaray YATTI

69 Bayburt
70 Karaman
71 Kırıkkale YATTI
72 Batman YATTI

73 Şırnak
74 Bartın
75 Ardahan
76 Iğdır
77 Yalova
78 Karabük YATTI
79 Kilis
80 Osmaniye
81 Düzce

Son düzenleme:

iOktay

Üye
Üye
1654029588900.png
Şu kısmı anlayamadım zaten Ayın on beşinden on beşine düzenli olarak yatmıyor mu evraklarda bir sıkıntı olmadığı sürece?

alas

Üye
Üye
Acaba e devlette görünmeye başladımı arkadaşlar benim hala görünmüyor kontrol edip cvp yazabilirmisiniz

Yurdagul gode

Üye
Üye
Haziran ayı itibariyle evde bakım aylığı yatan illerin listesi her ay olduğu gibi Mart ayında da sitemizde en güncel haliyle paylaşılmaya devam edecek. Haziran ayı ile devam etmektedir. Alınacak miktar: 2.354 TL’dir.

Aşağıda liste halinde 81 ilimiz sıralanmıştır. Yatan iller oldukça listede adı geçen illerin karşısına YATTI diye ibare düşülecektir.

ÖNEMLİ UYARI:

Değerli arkadaşlar uzunca bir süredir çoğu sözde haber sitesi sırf ziyaretçi çekmek için sitelerinde bakım maaşı yatan iller konusunu açmakta ve yatmayan illeri yattı olarak göstermekte. Geçenlerde bir üyemiz bana özel mesaj yazarak şu serzenişte bulundu. “İnternet bankacılığı kullanmıyorum. X haber sitesinde bulunduğum ildeki evde bakım maaşının yattığını okuyunca bankaya gittim. Ancak aylık yatmamıştı. Evde engelli çocuğumu bırakıp bankaya gitmek benim için çok zor oluyor.”

Bu özel mesajı okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Bu durumun farkındayım hatta bu aymazlığı büyük haber siteleri bile yapıyor. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyin. Engelliler.gen.tr sitesinin diğer sitelerden farkı şu. Bizde her ilde bulunan engelli üyelerimiz ve yakınları kendi illerinde maaş yattığında konu altına gelip yattığını yazıyor. Bizlerde ona göre listeyi güncelliyoruz. Bu sözde haber sitelerinde böyle bir durum olmadığı için tamamen sallama haber yapıyorlar. Tekraren: Bu türden sözde haber sitelerine itibar etmeyin lütfen.

MAYIS AYI EVDE BAKIM AYLIĞI YATAN İLLER LİSTESİ:

01 Adana
02 Adıyaman
03 Afyon
04 Ağrı
05 Amasya
06 Ankara
07 Antalya
08 Artvin
09 Aydın
10 Balıkesir
11 Bilecik
12 Bingöl
13 Bitlis
14 Bolu
15 Burdur
16 Bursa
17 Çanakkale
18 Çankırı
19 Çorum
20 Denizli
21 Diyarbakır
22 Edirne
23 Elazığ
24 Erzincan
25 Erzurum
26 Eskişehir
27 Gaziantep
28 Giresun
29 Gümüşhane
30 Hakkari
31 Hatay
32 Isparta
33 Mersin
34 İstanbul
35 İzmir
36 Kars
37 Kastamonu
38 Kayseri
39 Kırklareli
40 Kırşehir
41 Kocaeli
42 Konya
43 Kütahya
44 Malatya
45 Manisa
46 Kahramanmaraş
47 Mardin
48 Muğla
49 Muş
50 Nevşehir
51 Niğde
52 Ordu
53 Rize
54 Sakarya
55 Samsun
56 Siirt
57 Sinop
58 Sivas
59 Tekirdağ
60 Tokat
61 Trabzon
62 Tunceli
63 Şanlıurfa
64 Uşak
65 Van
66 Yozgat
67 Zonguldak
68 Aksaray
69 Bayburt
70 Karaman
71 Kırıkkale
72 Batman
73 Şırnak
74 Bartın
75 Ardahan
76 Iğdır
77 Yalova
78 Karabük
79 Kilis
80 Osmaniye
81 Düzce
Daha hic acilmadi boyle yaziyir evde bakimucreti alsn birdan goruntuleye bilir sizde ne yaziyor

yuksek

Üye
Üye
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu?
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu? Alt tarafta normalde geçen ay ki alınan maaş yazması lazım. Bende yazmıyor ve gözükmüyor. Bende bu şekilde gözüküyor. Bir sorun mu var acaba?
Screenshot_20220601-201615.jpg

Son düzenleme:

edo24

Üye
Üye
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu?
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu? Alt tarafta normalde geçen ay ki alınan maaş yazması lazım. Bende yazmıyor ve gözükmüyor. Bende bu şekilde gözüküyor. Bir sorun mu var acaba? Ekli dosyayı görüntüle 9607
evet hala aynı değişmedi İstanbul Maltepe

Yurdagul gode

Üye
Üye
Gözükmüyor merak etmeyin inşallah bı sıkıntı yok
Gozukmuyor istanbul sizin neredi
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu? Alt tarafta normalde geçen ay ki alınan maaş yazması lazım. Bende yazmıyor ve gözükmüyor. Bende bu şekilde gözüküyor. Bir sorun mu var acaba? Ekli dosyayı görüntüle 9607
Ben istanbul aynisi yaziyor benimde gozukmuyor

memo51

Üye
Üye
Niğdede aynı yazı var görünmüyor

yuksek

Üye
Üye
evet hala aynı değişmedi İstanbul Maltepe
Sizde geçen ay ki maaş gözüküyor mu?
Gozukmuyor istanbul sizin neredi

Ben istanbul aynisi yaziyor benimde gozukmuyor
Sizde geçen ay ki maaş gözüküyor mu? İstanbul Ümraniye deyim ben.
Daha ayın biri. Gözükmemesi normalde, normal olmayan geçen ay ki ödenen maaşın Gözükmemesi. İstanbuldan olan arkadaşlar sizlerde geçen ay ki maaş gözüküyor mu? Teşekkür ederim.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 9606 Şu kısmı anlayamadım zaten Ayın on beşinden on beşine düzenli olarak yatmıyor mu evraklarda bir sıkıntı olmadığı sürece?
Her il aynı tarihte yatmıyor.
5 inde yatanda var 20 inde yatan var
Acaba e devlette görünmeye başladımı arkadaşlar benim hala görünmüyor kontrol edip cvp yazabilirmisiniz
Daha hic acilmadi boyle yaziyir evde bakimucreti alsn birdan goruntuleye bilir sizde ne yaziyor
Kayseri'de görülmüyor
İstanbul e devlette güncel değil. Hatta geçen ay ki ödeme de gözükmüyor. İstanbuldan olan arkadaşlar sizde geçen ay gözüküyor mu? Alt tarafta normalde geçen ay ki alınan maaş yazması lazım. Bende yazmıyor ve gözükmüyor. Bende bu şekilde gözüküyor. Bir sorun mu var acaba?
Niğdede aynı yazı var görünmüyor
Sizde geçen ay ki maaş gözüküyor mu?

Sizde geçen ay ki maaş gözüküyor mu? İstanbul Ümraniye deyim ben.
Daha ayın biri. Gözükmemesi normalde, normal olmayan geçen ay ki ödenen maaşın Gözükmemesi. İstanbuldan olan arkadaşlar sizlerde geçen ay ki maaş gözüküyor mu? Teşekkür ederim.
Henüz güncelleme olmadığı için görünmüyor.

Leon35

Üye
Üye
İzmir tarih belli olunca alıntılayıp bildirir misiniz lütfen

yuksek

Üye
Üye
İstanbul e devlette geçen ay ki maaş gözüküyor mu? Bende geçen ay ki maaş gözükmüyor. Hiç bir ibare de gözükmüyor. Net bir cevap verecek bir kardeşim yok mu?

osmaniye 80

Üye
Üye
Antalyadayım bende hiç bir şey yok antalyadan başka bakabilen varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye