2022 için alınan sağlık kurulu raporunu başka nelerde kullanabilirim?

• Konuyu başlatan ENB ESKİÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
arkadaslar konuyu bölmemek için buradan dewam edıyorum benim %80 oranında raporum var rapor gecerlilik süresinin sürekli yazan yerine x işareti koymuşlar bu işaret raporumun sürekli olduğunu ve herzaman gecerli olacağını mı gösterir?.. ağır özürlü yazan bölüme ise boş bırakmışlar bu agır özürlü olmadığım anlamına mı geliyor?.. ben bu raporumla anneme bakım parası alabilir miyim?.. hım birde raporun arka yuzundeki Diğer: (Açıklayınız) bölümündede 2022 yararlanmak için yazıyor bu yazı yüzünden örneğin;vergi indirimi emeklilik,vs gibi işlemlerde sorun cıkarmı raporu yeniletmek gerekir mi yoksa şimdiki %80 lik raporum her yerde gecerli mi?.. cewaplarınız için teşekkürler...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporun evde bakım maaşında kullanılması için mutlaka "Ağır özürlü: EVET" olması gerekir, bu rapor 2022 maaşı için alınmış rapor oldugundan başka bir kuruma ibraz edemezsiniz, raporda sürekli kısımındaki "x" işareti raporun sürekli kullanılacak rapor oldugunu gösterir, 2022 maaşı için bu raporu istediginizde kullanabilirsiniz, bu raporu maalesef vergi indirimi emeklilik gibi kısımlarda kullanamazsınız.

Tekerlekli Sandalye