2022 kanunda Gelir kriteri Hane dışında çalışan skklı

Mehmet.00

Üye
Üye
Kardeşim baska adreste ikamet ediyor skkli 25 yaşında biz 3 kisiyiz gelir 1400 tl aldinda kişi başına düşen miktar vakif memurlari sisteme bakmış babama demisler bekar sorun olabilir kardesimin geliri bizim haneye bağlı değil sistemde de adres dışında bisi olur mu

septik

Editör
Editör
Bir üyemiz yazmıştı, 2022 engelli maaşı kesilmiş, sebebi ise aynı ilçede başka bir adreste yaşayan bekar kardeşinin geliri yüzündenmiş. Sizinde aynı sorunla karşılaşma ihtimaliniz var.

Mehmet.00

Üye
Üye
Bir üyemiz yazmıştı, 2022 engelli maaşı kesilmiş, sebebi ise aynı ilçede başka bir adreste yaşayan bekar kardeşinin geliri yüzündenmiş. Sizinde aynı sorunla karşılaşma ihtimaliniz var.
Bu kadarda saçmalık olmaz aynı ilçede değiliz harbiden bu kadar olmaz be yazıklar olsun adam bana bakmak zorunda değil ki bekar olsun mecburiyeti yok ki

septik

Editör
Editör
Aynı ilçede değilseniz belki sorun çıkarmazlar. Sydv maaş alabilmek için adresten kişi eksiltildiğini düşünüyor sebep bu olailir.

Mehmet.00

Üye
Üye
Aynı ilçede değilseniz belki sorun çıkarmazlar. Sydv maaş alabilmek için adresten kişi eksiltildiğini düşünüyor sebep bu olailir.
Sonuçta yaşı 18 dolmuş gidebilir her yere saçma sapan bişi adam belki batida iş bulmuş kendisine çalışıyor

fatih soy

Üye
Üye
kardeşin veya ilenden biri aynı ilçede yaşadığından dolayı almazsın gerekçeleri : mesafe de olduğundan sana bakabilir ve müdahale edebilir kanısıyla bağlamıyorlar başıma geldi aynısı

Mehmet.00

Üye
Üye
kardeşin veya ilenden biri aynı ilçede yaşadığından dolayı almazsın gerekçeleri : mesafe de olduğundan sana bakabilir ve müdahale edebilir kanısıyla bağlamıyorlar başıma geldi aynısı
Maaş aktif şehir aynı ilçe ayrı ama ne olur bilmem saçma sapan bir durum bakmak zorunda değil ki çalışan engeliye

okatur

Üye
Üye
bende pazartesi günü başvuruda bulundum ama memur sadece hanede yaşayanların listesini çıkardı, eğer aynı ilçede olanların maaşlarını dikkate alacaklarsa hısım akraba herkesi eklemek zorundalar, annem üst katta ben abimin yanında eğer annemide sayarlarsa bunu kendileri ekliyor demektir çünkü sistemde 4 kişi olarak çıkıyoruz, hatta özellikle isteyip baktım listeye sadece abim ben yeğen ve yengem vardı, eğer öyle bir işlem olmazsa 2022 ve evde bakım parasını da alabileceğim, bakalım hayırlısı, eğer ayrı adreste ikamet eden akrabalarınızı da ekliyorlar ise itiraz edin dava açın onların memuriyeti tehlikeye girer.
ben alıyordum 2022 maaşı ikamet değiştirdiğim için kesildi.

Tekerlekli Sandalye