2022 Maaş için itiraz dilekçesi

bigboss

Üye
Üye
Sizden bir istediğim var 2022 maaş başvurum ret edilmişti şimdi bunun için itirazda bulunmak istiyorum bir dilekçe yazmam gerekli nasıl yazabilirim yardım edebilir misiniz ve fikir verebilir misiniz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Reddedilme gerekçesi nedir maddi yeterlilik, rapordaki eksiklik, sigorta vsvs.? hangi konuda reddedildiniz ona göre bir dilekçe yazalım ayrıca sizi malmüdürlüğümü yoksa sgk mı reddetti_?

bigboss

Üye
Üye
babamın emekli olması, araba olması ama gel gelelim şuan yok araba başvuru yaparken sadece üstüne kayıtlıydı.Rapor da hic bi eksiklik yok sadece bu 2 nedenden dolayı mal müdürlüğü red etti

bigboss

Üye
Üye
18 yasındayım acık öğretim okuyorum ama donuk şuanda

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Daha önce arabadan dolayı reddedilmiş olabilirsiniz şuan arabanız yoksa satmışsanız yeniden başvurmanız halinde 2022 maaşı alabileceksiniz, yani daha önce araba vardı şimdi yok diye itiraz etmek yersiz olur yeniden başvurmanız daha mantıklı yeni başvuru yapın lütfen gerekirse durumu sözlü olarakta belirtebilirsiniz, daha önce arabadan dolayı reddededilmiştik ama sattık diye.

bigboss

Üye
Üye
Yani en baştan tek tek gitmem mi gerekiyor her yere sonra başvuru da buluncam tekrardan

teamtech

Üye
Üye
selamun aluykum hayırlı ramazanlar 2022 için aslı raporu ankara özürlüler dairesi başkanlıgına vermiştim ''SGK''
ve işe girdigimden vergi dairesine vergi indirimi için başvuracaktım ama oradakı memur bayan hanım aslı nı ıstıyor ankaraya dilekce gondermelısın dedıler nasıl bır dılekce yazılacak ve nereye gonderılecek sımdı aile sosyal polıtıkalar bakanlıgı hızmetı aldımı ?

Tekerlekli Sandalye