2022 Maaş Yönetmeliği Durdurulmasının Bizlere Faydası Nedir?

ilbeyhakan

Üye
Üye
yönetmelik durduruldu denildi.incelemeler vatandaş mağdur duruma düşmemesin diye ertelenmişti. peki ne oldu. bu karar ne işe yarar neden çıktı,bze faydası ne oldu. koca bir hiç.benim çocuğum 9 yaşında %98 sürekli 2022 maaşında faydalanabilir yazan raporu var.ama maaş alamıyoruz. ne olacak şimdi . bu durdurma kararı ne işe yaradı....

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sizin gibi bir çok kişi aynı sorunu yaşadı fakat yeni yönetmelik çıkmadan durdurulmasının ne işe yaradığını anlayamayacağız. Ne gibi farklılık olur hangi maddelerde değişiklik yapılır bilemiyoruz. Umarım bu sorunları bitirecek uygun düzenleme yapılır ve yeni yönetmelik bir an evvel çıkar.

ilbeyhakan

Üye
Üye
peki mart ve haziran dönemi alamadığım maaş arada kaynayacakmı.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şuan 2022 maaşı tam bir karmaşa halinde bundan dolayı sormuş olduğunuz soruya yanıt veremiyorum. Ne geçmiş maaşınızı alırsınız nede alamazsınız diyemiyorum. Belli olaylardan dolayı maaş durdurulması halinde alınabiliyordu. Kesilirse tüm işlemler yeniden başlatılıyordu. Fakat şuan ne olur hiç bir fikrim yok konu hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar bizlerle paylaşacaklardır.

Tekerlekli Sandalye