2022 maaşı 2014 yılında yükselemez mi?

gercekten 783 lira cok az miktar 2014 yılında asgari ücret değilde söle aylık 500-600 verseler onada razıyım yeterki aylık olsun cüzzi bir miktar para olsun bide su 1800 gün doldurup 10 yılda emekli olma koşulunu biraz daha esnetseler yada yılı dolup günü az olanlara borçlanıp ödeseler güzel olucak 1100 günüm var girişim 2003 yılında :(

2022 Maaşları memur maaşlarına orantılı. Bilmem kaçıncı dereceden memurun aldığı maaşın bilmem kaçla çarpımı sonucu çıkan rakam 2022 maaşı miktarı olarak belirleniyor. Çok karmaşık bir hesaplaması var.

yok ben 2014 yılında söle bi durum varmış onun için dedim asdas.jpg

Ekli dosyalar

• asdas.jpg
    asdas.jpg
    27.5 KB · Görüntüleme: 130
Bu twiti daha öncede gördüm ama detay yok. Planlama yapılıyormuş. Neyin planlaması hangi maaş için hiç bir ayrıntı yok.

evet zaten türkiyede engelliler adın ayapılacak tüm şeyler hep söylemde kalıp gidiyor söz uçar gider yazı kalır bizdede hep verilen sözler vaatler uçuppp gidiyor engellilere aylık verilmesi durumunda türkiyeye mali yük olurmuş aylık ödeme yapılması halinde o yüzden 3 aylık olarak ödemelere devam

Sinan mali yük tamamen hikaye 2022 maaşları peşin ödenmekte dolayısıyla mali zarar sayılır çok basit bir düzünlemeyle aylara bölünerek ödeme yapmak mümkün
Maliye önümüzdeki 3 ayın toplam miktarını yatırıyor diyelim yine yatırsın ama ptt ye yatırılan paranın her ay 3/1 ini ödeme olarak vermesini bldirse konu kapanır.

Aynen mali yük diye bi saçmalık yok ama koskoca ülke bişeyi yapamıyor 3 ay beklemek işkence resmen ben bu 2022 maaşını alır almaz birikmiş faturaları ödüyorum ama faturalar her ay ödenmek zorunda dimi işte bu yüzden insanın ihtiyacıda her aydır 3 milyar vermiyorlarki 3 ay idare edelim

Geri