2022 maaşı alan doğalgaz döşeyebilirmi?

olcan01

Üye
Üye
slm bizim evde doğal gaz döşersek 2022 maaşına zararı olurmu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hiç bir zararı olmaz. Doğalgaz bir lüks değil ki. Evinde yaşlısı olan engelli nasıl soba yaktıracak nasıl ısınacak. Bunada SYDV lüks derse e artık çüş deriz yani.

okatur

Üye
Üye
Ey gidi ey onlarda mazeretmi arıyorsun onlar birşey uydururlar maaşı kesmek için helede kriz varken....

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

septik

Editör
Editör
[MENTION=15334]olcan01[/MENTION]

Haneye giren gelirler baz alınır, doğalgaz, tv, pc gibi normal hayatın vazgeçilmezlerinden dolayı bir sıkıntı yaşamazsınız. Aşırı lüks, piyasadaki en son teknolojiyi evimize taşıyacak bir görüntü olmadığı sürece eşyadan kaynaklanan problemler pek yaşanmaz,

olcan01

Üye
Üye
septik abim engelli raporum süreklimi sürelimi anlamadım geçerlilik süresi (sürekli 5 yıl daha fazla ibaresi var ) raporu aldığım hastane sürekli olduğunu söyledi yardımlarınızı bekliyorum

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Süreli süresiz raporlarda süresiz x der 5 yıl süresi raporunuzun

septik

Editör
Editör

Sorunuzu farketmemişim pardon, gerçi xxmehmetxx03 arkadaşımız cevaplamış ve doğrudur rapaordaki süresiz kısmı işaretli değilse sürelidir ki zaten belirtilmiş 5 yıl süreli diye.

R

rahim

Guest
Hiç bir zararı olmaz. Doğalgaz bir lüks değil ki. Evinde yaşlısı olan engelli nasıl soba yaktıracak nasıl ısınacak. Bunada SYDV lüks derse e artık çüş deriz yani.

lüks olmasına lüks değilde halil hocam kış aylarında aylık 450 tl doğal gaz faturası 3 ay gelirse adama sormazlar mı bu ne iş diye.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Dogalgaz faturasını vakıf takip etmez ancak senede 1 kez verilen kömür yakacak yardımında kişinin evde soba yaktığı dogalgaz varsa bile kullanmadığını ögrenmek için fatıra geçmişi isteniliyor maaş için inceleme yok ama kömür yardımında faturaya bakılmıyor

olcan01

Üye
Üye
benim raporumda x işareti yok şu şekilde( sürekli karşısında x yok geçerlilik süresi 5 yıl ve daha fazla)aynı bu ibare var sgk gittim dediler sürekli aldığım hastaneye gidip sordum sürekli dediler

xxmehmetxx03

Üye
Üye
5 yıldan fazla diye rapor yok ki ya süresiz yada 2 yıl OLUYO rapor

septik

Editör
Editör

Size bir rapor verilmiş ve sürekli kısmı işaretlenmemiş, 5 yıl süreyle o elinizdeki rapor geçerli denmiş, konuya şu şekilde bakın bir hastalığınız ver ve iyileşme durumuda kötüleşme durumuda mevcut, doktorunuz bu duruma işareten rahatsızlığın en az 5 yıl içinde durumunu koruyacağını ama sonrasında tekrar bakılması gerektiğini belirtmiş,

Raporlarda süreklidir kısmında işaret yok ise değişkendir, elinizdeki rapora hastahanede sorduğunuz kişinin bilgisizliğinden dolayı sürekli gerçerlidir denmiş gibi görünüyor.

Tekerlekli Sandalye