2022 maaşı alanların e devlet üzerinden görünmesi gerekmiyormu ?

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam arkadaslar

ben engelli oğlumun 2022 maaşını, maaş çıkalı yaklaşık 1 yıl olmak üzere ama halen daha e devlet üzerinde maaş bilgisine girdiğimde göremiyorum 2022 maaşı alıpta bunu e devlet üzerinde görebilen arkadaşlarımız var mı,benim mi görünmüyor? bilgisai olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

saygı ve sevgilerimle

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bende kurcaladım lakin 2022 ile ilgili kayıtlara ulaşamadım 2022 evrak takip diye bir kısım var tıklayınca her defasında hata oluştu diyor

hancı

Üye
Üye
sorgulama bölümünde müstahak sorgulayı tıklayın 2022 ve 65 yaş üstü olarak yazıyor ilaç kullanım sorgula bölümün üstündeki müstahak yazan yeri tıklayın ayrıntılıda yazmıyor

serbetcimehmet

Üye
Üye
yok müstehaklık sorgulama, ilaç provizyon gss sorgulama bunları devlet üzerinden görebiliyorum 65 yaş c kapsamı vs diye diye fakat maaş bilgisi bölümüne tıkladığımda maaş bilhata verdiği de oluyor ama maaş bilgisine ulaşılamadı yada maaş bulunamadı yazmakta bende ssk emeklisinin memer emeklisi yada çalışanların görünmekte e devlet üzerinden maaş bilgisi fakat 2022 maaş bilgisi görünmüyor

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 maaş sorgulama maaş bağlandıkdan sonra düşüyor o fakat mevcut aldığın 2022 maaş bilgisi görünmüyor

septik

Editör
Editör
Bu hata vermesi hesap edilmiş durum neden derseniz ben anne ve babamın rahatsızlıktan doğan ilaç ve maaşları kesintilerini günü gününe takip edebiliyorum fakat 2022 bilgileri hata veriyor provizyon bile mart 7 de güncellenmiş.
Bu durum bana kasti yapılan bir durum gibi geliyor teorim şu bu son yönetmeliği millete kabul ettirebilir ve yeni anayasadanda 2022 kaldırıp son yönetmeliklere uyan bir yasa çıkana kadar beklenecek çünkü halk ve engellilerin baskısı altında kalmaları durumunda yeni değişiklikler yapıp son haliyle yeni anayasada belirlenen şartlara göre e devlette faliyete geçecek ve herkes durumunu son haliyle ordan takip edecek birazda belirsizlik işlerine geliyor ortada istatistik bilgi oluşmuyor yani şu anda kimin veya ne kadar engellinin hakkı gasp oldu ne kadarın oalacak bilgisi ortalıkta gezinmiyor.

Tekerlekli Sandalye