2022 Maaşı alıyorum bu maaşı gelir gösterip kredi çekmem mümkün mü?

Hafız39

Üye
Üye
Yaklaşık 10 senedir 2022 maaşı alıyorum geçenlerde postaneden geçerken asılan afişte maaşınızı bize taşırsanız maaşımızın 20 katında kredi veriririz kefilsiz dediler ben zaten maaşımı postaneden alıyorum aylık ortalama 330 lira alıyrum yani şöyle düşündük bi 5000 lira kredi çekmek istersek bize postane kredi verirmi kefilsiz falan 2022 maaşı alıp kredi çeken varmı hiç?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 Maaşı alanlara bankalar ve postane kredi vermiyor netice itibariyle bu maaşı alan kişilerin bazı şartlarının degişmesi halinde maaşlarının kesintiye ugrama olasılıkları var postane ve bankalar bu olasılığı şiddetle göz önünde bulunduruyorlar bir başka husus ise bilindiği gibi çekilen krediler aylık ödenir ancak maaşlar 3 aylık ödeneceğinden hem krediyi veren kısım hemde kredi alacak kişinin mağdur edilmemesi için bu olasılıklardan dolayı bir çok banka ve postane kredi vermemektedir, ancak çeşitli özel bankalar çok aşırı olmamakla birlikte 3*5 bin liralık krediler verdiler engellilere 2022 maaşı alanlara gidip hem postaneyle hemde özel bankalarla görüşmenizi öneririm.

Tekerlekli Sandalye