2022 Maaşı alıyorum eve bir heyet gelip inceleme yapmış neticesi ne olabilir?

zygna

Üye
Üye
Kolay gelsin editör size bişey sorcam 2 gün önce bize kaymakamlıktan geldiler 2 tane memur 2022 maaş için evdeki çamaşır makinesi tv buzdolabı elektrikli süpürge araba babamın ne kadar maaş aldığını kaç kardeş olduğumuz mutfak geliri okuayn kardeşimi raporumu istemişler bende evde değildim ertesi gün 2022 bakan birime gittim memur arkadaşı gördüm aban baktı raporlarıma sordu ne iş yaptığımı gelirin ailemle ilgili aynı soruları neden böyle olduğunu sordum güncelleme dedi kardeşimde 2022 maaş alıyor ona ilgili bişey demeiş beni tek istemiş gittim babam emekli ev babama ait 1992 model doğanımız var bulaşık makinsaı ve bilgisayar hariç herşey var mutfak masrafınız dedim 500 tl üzeri sizce ne olabilir ben bişey anladım birde sordum dediki hak etmeyen ve rapor cok alan var gercekten kim magdursa onlara verceğiz benlik bişey var mı yok dedi sadece raporumu nasıl aldığımı dedim işkur ve mal müdürlüğünden ayrı ayrı askeri hastanesi raporları bişey demedi bu kadar bundan sonra ne gelişme olabilir anlamı ne ne çıkar bu işten bir aydınlatırsanız sevinirim ilginize tskler...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu rutin yapılan bir uygulama yeni yönetmelikten dolayı bütün maaş alanların durumları yeniden degerlendirilip yeniden karar verilecek ve kişi başına düşen gelir 119 lirayı geçenlerin maaşları kesilecek.

zygna

Üye
Üye
tşkler benim hiçbir gelirim yok...babamdan etkilnirmiyim yada kardeşimden

sinandeniz

Üye
Üye
babanızdan da etkilenirsiniz kardeşinizdende ben kendimden örenk vereyim abim SSK lı çalışan olduğu için engelli maaşı başvurum kabul edilmedi hanede yaşayan kim olursa olsun biryerde çalışıyor ise hanede kişi başı düşen 119 tl yi geçmesi halinde kesilir engelli maaşı

zygna

Üye
Üye
evde tek babam geliri emekli ben ve kardesim engelli maasi aliyorum bir kardesimde univ okuyor neye gore hesaplanacak babamin emekli maasi uzerinfen 119 tlbaska gelir yokki

Tekerlekli Sandalye