2022 Maaşı almadığım halde sistemde alıyor gözüküyorum?

sinandeniz

Üye
Üye
şimdi sorum şu arkadaşlar ben 10 sene engelli maaşı aldım 2013 - 2. ayında adres değiştirdiğim bahane edilerek maaşı kestiler daha sonraki müracaatımdada benden yeni rapor istediler bende diğer raporum süresiz olmasına rağmen kuzu kuzu gittim yeni bir rapor çıkarttım çıkarttığım raporun oranıda %97 raporu kuruma verdim bu seferde buban emekli neymiş hanede kişi başı düşmesi gereken 255i geçiyormuş bende birdaha müracaat etmedim yani dilekçe felan vermedim vermedim ama 2 gün önce hastahaneye acile gittim acilde verilen barkotun üzerinde kurumu bölümünde 2022 65 yaş yazıyordu acaba neden böyle yazıyor olabilir bilgisayardan e devletten baktım hemen o gün 60/c1 yazıyordu 144ü aradım hep meşkul acaba o acildeki barkotun üzerinde neden 2022 65 yaş yazıyor olabilir hastahane bilgisayarı hatasımı acabaaa yoksa başka bir hatamı hai dilim varmıyo ama söleyeyim maaş bağlanmış olabilirmi dicem ama e devlette neden 2022 65 yaş yazmıyorda 60/c1 yazıyor arkadaşlar yoksa tipik türkiye işlerinden birisimi ?

septik

Editör
Editör
Geçmiş olsun.

Garip bir durum, e devlet ne diyorsa odur diyebilirim yanlız müsait bir zamanın olduğunda sydv yi arayıp bu durumu anlatabilirsen bu tarz olaylara nasıl mazeretler uyduruyorlar bizde öğrenmiş oluruz.
Gerçi sydv de topu sgk ya atacaktır, biz bildirdik sorun sgk kayıtlarından kaynaklanıyordur gibi.

sinandeniz

Üye
Üye
evet harkez bir birlerinin üzerine atan bir ülkede yaşıyoruz kurumada gidemiyorum sandalyemden düşüp cam kırıklarının üzerine elim le bastmam sonucu avucum ve dirseğime kadar elim yırtıldı şuandada sağ elim tikişlerle olduğu için kaldım ortada 144 de nezaman arasam meşkul bimere de yazdım oradanda bir hal cevap gelmedi :(

septik

Editör
Editör
Tekrar geçmiş olsun,

Sinan illada sydv na gitmen gerek yok bağlı bulunduğun sydv nın tel nosunu netten bul görüş

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
evet harkez bir birlerinin üzerine atan bir ülkede yaşıyoruz kurumada gidemiyorum sandalyemden düşüp cam kırıklarının üzerine elim le bastmam sonucu avucum ve dirseğime kadar elim yırtıldı şuandada sağ elim tikişlerle olduğu için kaldım ortada 144 de nezaman arasam meşkul bimere de yazdım oradanda bir hal cevap gelmedi :(

Selam sinandeniz,

Çok çok geçmiş olsun kardeşim. Sabit telefondan 144, 170, 182 vb. hatlara bağlanmak çok zor ama cep telefonundan özellikle sabahın ilk saatlerinde iletişim kurmak daha kolay istersen bir de öyle dene.

Tekerlekli Sandalye